0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Ранец на зелена боја за миленичиња - водоотпорен, лесна удобност

Ранец на зелена боја за миленичиња - водоотпорен, лесна удобност

DEN 559.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Водоотпорен ранец на кучиња. Големина : Големи-градите : 16-24 инчи и вратот : 14-18 инчи. Неверојатна удобност за вашето куче (а) и мачки (и). Прилагодлива темперамент за лесно вклопување. Д-прстен прикачен на прицврстување за лесно лежење. Лесен диспензер за торбички за кучиња. Доги торби не се вклучени. Водоотпорен ранец на кучиња. Големина : Големи-градите : 16-24 инчи и вратот : 14-18 инчи. Неверојатна удобност за вашето куче (а) и мачки (и). Прилагодлива темперамент за лесно вклопување. Д-прстен прикачен на прицврстување за лесно лежење. Лесен диспензер за торбички за кучиња. Доги торби не се вклучени. Големина : Големи-Градите : 16-24 инчи и вратот : 14-18 инчи водоотпорна миленичиња кучиња и ранец за мачки со мачки со диспензерот за кучиња. Кучиња торби не се вклучени. Нов преносен носач на кучиња на отворено ранец за ранец лесен прошетка миленичиња торба за миленичиња нови дизајнирани гради и абдомен влошки за миленичиња удобност водоотпорен издржлив Д-прстен за поводник за конекција прилагодлив ранец за брзо ослободување на ток.

Особините

Купувачите избираат и