0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Дин и Тајлер ЛУДИ КОМБО, Куче Јака Со Месинг Плоча, Никел Обетка и Спајк-Кафеава Големина 32 - Инчен од 1-1/2-Инчен-Се Вклопува Вратот 30-Инчен до 34-Инчен

Дин и Тајлер ЛУДИ КОМБО, Куче Јака Со Месинг Плоча, Никел Обетка и Спајк-Кафеава Големина 32 - Инчен од 1-1/2-Инчен-Се Вклопува

DEN 1.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Висококвалитетна кожа од европа. Прекрасни големи месинг позлатени плочи. Силни никел шила и столпчиња. Достапни големини : 19-инчен, 23-инчен, 27-инчен, 31-инчен. Достапно во : кафеава, црна или тен бои. Нашите луди комбо јаки за кучиња се исклучително силни, но сепак успеваат да му дадат оптимална удобност на вашето куче. Прошетајте ги цел ден со стил.

Особините

Купувачите избираат и