0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Easyforever Girls Kids Tie-Dye Rainbow Print јога меки хеланки панталони еластични половини за истегнување хулахопки танцуваат панталони

Easyforever Girls Kids Tie-Dye Rainbow Print јога меки хеланки панталони еластични половини за истегнување хулахопки танцуваат

DEN 127.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Испратете го!. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Испратете го!. Затворање на вратоврска. Детски девојки, обични панталони за вратоврска, еластични ленти за половината, долги панталони за лето. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Овие панталони за вратоврска се отпечатени со прекрасна шема на цртани филмови, што ќе ги натера девојките да изгледаат поубаво. Направено од високо квалитетен памучен материјал, лесен, мек, удобен и дише за носење. Совршено е да се совпадне со многу видови маица. Погодно е за секојдневно носење, празник, игра за играње, училишна облека, фото -фут, итн. Затворање на вратоврска. Детски девојки, обични панталони за вратоврска, еластични ленти за половината, долги панталони за лето. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Овие панталони за вратоврска се отпечатени со прекрасна шема на цртани филмови, што ќе ги натера девојките да изгледаат поубаво. Направено од високо квалитетен памучен материјал, лесен, мек, удобен и дише за носење. Совршено е да се совпадне со многу видови маица. Погодно е за секојдневно носење, празник, игра за играње, училишна облека, фото-фустан, итн. Должина - | половината -1110 - | 3-4 години - | 25.2 ''/64cm - | - 19.7 ''/50cm120 - | 5-6 години -| 26.8 ''/68cm - | - 20,5 ''/52cm130 - | 6-7 години - | 28.3 ''/72cm - | - 21.3 ''/54cm140 - | 7-8 години - | 29.9 ''/76cm - | - 22.0 ''/56cm.

Особините

Купувачите избираат и