0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Prdecexlu Elegant Pub Fall Plus Plus Size Couls за жени со долг ракав без густ кардиган опуштено вклопување ладна вратоврска боја

Prdecexlu Elegant Pub Fall Plus Plus Size Couls за жени со долг ракав без густ кардиган опуштено вклопување ладна вратоврска

DEN 2.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Јакни со худи со женски модни модни лапчиња со долги ракави, патенти, постепено, склопење бушава преголема јакна од палто за топла зима, женски нејасни руно лапел отворено предниот кардиган палто faux крзно топло зимски јакни за зимска облека, паднати отворени предни кардигански фаукс фаукс крзно крзно од платно, платно, плака, топол јакна, топла кастр Womenените палта од волна мешавина топла зимска јакна поштеда на долги ракави преголема мода надворешна облека женски faux велур кожа долга јакна, есен. Секогаш можете да ја пронајдете вистинската овде! Ве молиме, погледнете ја нашата табела со големина подолу. Јакни со худи со женски модни модни лапчиња со долги ракави, патенти, постепено, склопење бушава преголема јакна од палто за топла зима, женски нејасни руно лапел отворено предниот кардиган палто faux крзно топло зимски јакни за зимска облека, паднати отворени предни кардигански фаукс фаукс крзно крзно од платно, платно, плака, топол јакна, топла кастр Womenените палта од волна мешавина топла зимска јакна поштеда на долги ракави преголема мода надворешна облека женски faux велур кожа долга јакна, есен. Пар со различни фармерки, здолништа и хеланки за шармантен изглед. 【Совет за миење】 миење на рака или миење машина со ладна вода, без белење. Меко и удобно за носење.Материјал : Памук и полиестер. Худ Кејп Палто, жени, дожд јакна со качулки, палто, џебови на отворено мантили водоотпорна лесна јакна од дожд, активни женски ровови, ровови, целосна палто за руно, јакна Шерпа, четвртина паталона, во боја на пулвер, во боја на блок, отворен предниот дел од ракави, кариран елек, кардиган 2022 година елек со патент со долг ракав лапел патент нагоре, ласкава бушава преголема јакна од палто со џебови топла зима. Производ Опис : Тип на производ : Тип на палто : Тип на вратоврска : Долг ракав Стил : Хенли Тип на врата : Нема име на близок стил : Име на близок стил : Стил на Vintage Front : Плетиран предниот дел на предниот дел : Опсег на женски опсег Опис : Возрасен тип : Лоосетем : празници. Погоден е за обична, забава, плажа, клуб, дневно, канцеларија и датира. 【Совпаѓање】 】енски елегантни јакни/палта ја истакнуваат убавината и елеганцијата на женските криви, одлично со џемпери, блузи, фустан, фармерки и хеланки за шик изглед во пролет, есен или зима, добар ветерница за секојдневно носење во ладно време. Худ Кејп Палто, жени, дожд јакна со качулки, палто, џебови на отворено мантили водоотпорна лесна јакна од дожд, активни женски ровови, ровови, целосна палто за руно, јакна Шерпа, четвртина паталона, во боја на пулвер, во боја на блок, отворен предниот дел од ракави, кариран елек, кардиган 2022 година елек со патент со долг ракав лапел патент нагоре, ласкава бушава преголема јакна од палто со џебови топла зима. Нема затворање на затворање. 【Материјал】 95% полиестер, 5% спандекс. 【Белешка】 Ве молиме проверете ја табелата со големина пред купувањето, препорачува да земете поголема големина ако сакате лабав стил. Добредојдовте во продавницата за облека за жени Prdecexlu. 【Прилики】 Овие обични, стилски и класичен стил женски палто/јакна ви донесуваат доверба, мора да имате секојдневно носење во вашата гардероба. Ако имате какви било прашања во врска со предметот, слободно контактирајте не. 【Совет за миење】 миење на рака или миење машина со ладна вода, без белење. 【Белешка】 Ве молиме проверете ја табелата со големина пред купувањето, препорачува да земете поголема големина ако сакате лабав стил.

Особините

Купувачите избираат и