0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
DLseego Пинк Куче Прекинувач OLED Случај Докинг Заштитни Хард Школка Шок Отпорен На Гребење Бебе Кожата Допир Покритие СО 4 ПАРЧИЊА Симпатична Палецот Костец Капи

DLseego Пинк Куче Прекинувач OLED Случај Докинг Заштитни Хард Школка Шок Отпорен На Гребење Бебе Кожата Допир Покритие СО 4

DEN 271.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Докинг. Допир На Бебешка Кожа. Висококвалитетен Материјал. Сеопфатна Заштита. Пријателски За Корисниците. Многу Слатко!!!. Совршен Заштитен Џојстик. Подобрена Игри Искуство. Апсолутно одличен подарок ЗА префрлување oled играчи кои сакаат цртан филм. Тоа е исто така добар подарок За Божиќ Или Денот на Вљубените!. ?Новата Верзија Користи Само За ПРЕКИНУВАЧ OLED (2021), А не За Редовен Прекинувач(2017). Поради специјалниот дизајн на држачот ЗА ПРЕКИНУВАЧ OLED, повеќето од првите случаи на верзија ЗА OLED се слаби. Ние го усвојуваме интегрираниот дизајн во конзолниот дел, не постои прекин за штандот, кој ефикасно го решава проблемот што повеќето случаи се слаби и лабави, што го прави прекрасниот случај апсолутно цврст и издржлив. ?Убава Шема И Мек Допир Прекрасен дизајн на кучиња за спиење, со сонлива розова боја, ние користиме напредна технологија за печатење и боење за да го направиме моделот не е лесен за паѓање и избледување. Мек допир, мазно чувство како бебешка кожа, ја подобрува удобноста во процесот на користење на конзолата за игри. ?Сеопфатна Заштита Совршено одговара На ПРЕКИНУВАЧОТ OLED, прецизни исечоци. Изработен од висококвалитетен компјутерски материјал, заштитете го ВАШИОТ Прекинувач ОД дневни гребнатини, удари, отпечатоци од прсти и други удари. ?Лесен За Користење И Приклучен Лесен За инсталирање И полетување, можете слободно да ја отстраните радоста без никакво влијание кога случајот ќе се стави. Ултра тенок, кој овозможува ПРЕКИНУВАЧОТ OLED може да се приклучи на основата. ?Убав Подарок И Услуга комплетот содржи 1 * ПРЕКИНУВАЧ oled случај и 4 * Костец За Палецот Kawaii ( 2 * зајак и 2 * канџа за мачки). Апсолутно одличен подарок ЗА префрлување oled играчи кои сакаат цртан филм. Тоа е исто така добар подарок За Божиќ Или Денот на Вљубените! Ако има некаков проблем, ве молиме контактирајте не, DLseego ќе ви одговори во рок од 24 часа. ?Новата Верзија Користи Само За ПРЕКИНУВАЧ OLED (2021), А не За Редовен Прекинувач(2017). Поради специјалниот дизајн на држачот ЗА ПРЕКИНУВАЧ OLED, повеќето од првите случаи на верзија ЗА OLED се слаби. Ние го усвојуваме интегрираниот дизајн во конзолниот дел, не постои прекин за штандот, кој ефикасно го решава проблемот што повеќето случаи се слаби и лабави, што го прави прекрасниот случај апсолутно цврст и издржлив. ?Убава Шема И Мек Допир Прекрасен дизајн на кучиња за спиење, со сонлива розова боја, ние користиме напредна технологија за печатење и боење за да го направиме моделот не е лесен за паѓање и избледување. Мек допир, мазно чувство како бебешка кожа, ја подобрува удобноста во процесот на користење на конзолата за игри. ?Сеопфатна Заштита Совршено одговара На ПРЕКИНУВАЧОТ OLED, прецизни исечоци. Изработен од висококвалитетен компјутерски материјал, заштитете го ВАШИОТ Прекинувач ОД дневни гребнатини, удари, отпечатоци од прсти и други удари. ?Лесен За Користење И Приклучен Лесен За инсталирање И полетување, можете слободно да ја отстраните радоста без никакво влијание кога случајот ќе се стави. Ултра тенок, кој овозможува ПРЕКИНУВАЧОТ OLED може да се приклучи на основата. ?Убав Подарок И Услуга комплетот содржи 1 * ПРЕКИНУВАЧ oled случај и 4 * Костец За Палецот Kawaii ( 2 * зајак и 2 * канџа за мачки). Апсолутно одличен подарок ЗА префрлување oled играчи кои сакаат цртан филм. Тоа е исто така добар подарок За Божиќ Или Денот на Вљубените! Ако има некаков проблем, ве молиме контактирајте не, DLseego ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Особините

Купувачите избираат и