0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Storagemax жица мрежа магнетни корпи за фрижидер, табла, канцелариски кабинет и шкафче за училишта, сега со 6 дополнителни силни магнети, 2 пакувања

Storagemax жица мрежа магнетни корпи за фрижидер, табла, канцелариски кабинет и шкафче за училишта, сега со 6 дополнителни силни

DEN 2.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Организирајте го вашиот фрижидер, табла или канцелариски кабинет. Сопственик на пенкала, моливи и многу повеќе. Севкупна големина 6 "x 2,3" x 2,3 ". Сребрена жица Метал метал е изграден за да трае. Издржлива корпа за складирање дизајнирана за складирање на светлина. Апликации за разновидност, вклучително и на табли, канцелариски ормани, фрижидери и шкафчиња. Storage Max обезбедува животна гаранција против дефекти во материјал и изработка. Storagemax магнетски држач за молив и сет на организатор. 2-пакет) Исчистете го нередот со држачот за магнетски молив и сет на организатор на Storage Max. Позитираните магнети помагаат да се задржи корпата стабилна додека е во употреба. Изработена е од издржлив материјал од црна жица и изграден да трае. Севкупна големина по корпа 6 "x 2,3" x 2,3 ". Организирајте пенкала, моливи, маркери и други лесни предмети со 2 корпи. 5 Силни и добро позиционирани магнети помагаат да се спречи лизгање и лизгање кога е во употреба. Атрактивен и здрав дизајн направен од издржлив материјал за жичана мрежа. Наменето за употреба на табли, фрижидери, канцелариски ормани, работни или училишни шкафчиња и многу повеќе. Storage Max обезбедува животна гаранција против дефекти во материјал и изработка.

Особините

Купувачите избираат и