0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Creality 6PCS 3D печатач Ender 3V2 Надградба NTC Thermistor Tempsensor 100K за Ender 3 / Ender 5 / CR-10 / CR-10S

Creality 6PCS 3D печатач Ender 3V2 Надградба NTC Thermistor Tempsensor 100K за Ender 3 / Ender 5 / CR-10 / CR-10S

DEN 2.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Користете за загреан кревет или екструдер. Има 2 пински женски конектор. Должина на жицата : 1м/39,4 инчи. Пакетот вклучува : 5 термистори. Сензор за температура 100kΩ Точност од ± 1%. Користете за загреан кревет или екструдер. Има 2 пински женски конектор. Должина на жицата : 1м/39,4 инчи. Пакетот вклучува : 5 термистори. Сензор за температура 100kΩ Точност од ± 1%. Bilway 3 D печатач NTC Thermistor Temp Sensor 100 K за Ender 3 / Ender 3 Pro / Ender 3 V2 // Ender 5 / CR-10 / CR-10 S.

Особините

Купувачите избираат и