0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Материјали за хипнотички скапоцени камења: 1/2 lb Tumbled морски џеспер камења од Мадагаскар - мал - 0,75 до 1,5 AVG. - Спектакуларни полирани карпи за занаети, уметност, домашен

Материјали за хипнотички скапоцени камења: 1/2 lb Tumbled морски џеспер камења од Мадагаскар - мал - 0,75 до 1,5 AVG. - Спектакуларни

DEN 335.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Егзотичното природно море asаспер испушти камења од Мадагаскар. Некои од многуте намени вклучуваат : уметност, занаети, уредување, украси за домови, одлики на вода, метафизичко заздравување и многу повеќе!. Секој камен е миниран за земја и уникатен. Receiveе добиете камења кои се слични, но не се идентични со оние прикажани во нашите слики. Хипнотички скапоцени камења - Горд бренд на САД познат низ целиот свет за ненадминат квалитет и задоволство на клиентите. Егзотичното природно море asаспер испушти камења од Мадагаскар. Некои од многуте намени вклучуваат : уметност, занаети, уредување, украси за домови, одлики на вода, метафизичко заздравување и многу повеќе!. Секој камен е миниран за земја и уникатен. Receiveе добиете камења кои се слични, но не се идентични со оние прикажани во нашите слики. Хипнотички скапоцени камења - Горд бренд на САД познат низ целиот свет за ненадминат квалитет и задоволство на клиентите. Хипнотичкиот скапоцен камен бренд на морски џеспери со паднати камења што ги нарачувате содржи спектакуларен материјал од ексклузивно партнерство со специфичен рудник во Мадагаскар. Кога ќе нарачате, ќе добиете висока енергија 100% природни камења кои се полирани и ќе изгледаат слично на оние прикажани во нашите слики. Овие се природни минирани камења од земјата што значи дека секој камен е уникатен, а заради природни карактеристики на камењата дури и по полирањето, тие може да прикажат некои мали несовршености како што се диво или несмачкана површина. Ова е нормално и треба да се очекува во камењата што ги добивате. Тоа помага да се донесе стабилност на оние кои доживуваат хаотични енергии во оваа инкарнација. Познато е дека Море Јаспер носи хармонични вибрации во нечиј живот што одговараат директно на нивните потреби. Тоа помага да се доведе до околности кои се погодни за сопствениот личен раст. Забележете дека со секој миниран камен од Земјата секое парче е уникатно и сите примени парчиња нема да бидат со иста големина, форма, боја или изгледаат идентична со камењата прикажани во Нашите слики. Она што го гарантираме е дека секое парче ќе биде спектакуларно и ќе содржи силна позитивна енергија што може да се најде само во брендот на камен на хипнотички скапоцени камења.

Особините

Купувачите избираат и