0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
KCPROS 2PCS гумен силиконски 4 копчиња паметен клуч за капакот на капакот на капакот на клучот со клуч со клуч компатибилен со Mazda 3 6 MX-5 CX-9 CX-5

KCPROS 2PCS гумен силиконски 4 копчиња паметен клуч за капакот на капакот на капакот на клучот со клуч со клуч компатибилен

DEN 191.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Овој клучен капак одговара само за копчињата Mazda 4 Smart Key !! Ние го наведовме клучот за кој може да се вклопи нашиот клучен капак во втората слика, PLS да го провери и проверете дали е исто со вашиот клуч, или нашиот клучен капак не може да одговара за вашиот клуч. Тоа е многу многу важно. Погодни само за копчињата Mazda 4 Smart Key. Компатибилен со (само референца) : Fit for Mazda 3 (2014-2018), Fit for Mazda 6 (2014-2019), Fit for Mazda MX-5 Miata (2016-2019), Fit for Mazda CX-9 (2016-2019 ), одговара за Mazda CX-5 (2017-2019). Ова покритие може да одговара за вашиот клуч како ракавица. Забавете го вашиот клуч многу добро, чувајте го вашиот клуч од оштетување, ознаки и прашина. капакот. Предметот е изработен од висококвалитетно силиконски. Екселентно чувство на допир и стилски, копчињата сè уште имаат одлично чувство и работат исто. И клучниот сигнал нема да биде засегнат, pls не се грижи. Лесно за инсталирање-Симплетно слајд заштитно покритие над постојниот клуч, не се потребни алатки, веднаш го подобруваат изгледот на вашиот паметен клуч за далечински управувач. Овој клучен капак одговара само за копчињата Mazda 4 Smart Key !! Ние го наведовме клучот за кој може да се вклопи нашиот клучен капак во втората слика, PLS да го провери и проверете дали е исто со вашиот клуч, или нашиот клучен капак не може да одговара за вашиот клуч. Тоа е многу многу важно. Погодни само за копчињата Mazda 4 Smart Key. Компатибилен со (само референца) : Fit for Mazda 3 (2014-2018), Fit for Mazda 6 (2014-2019), Fit for Mazda MX-5 Miata (2016-2019), Fit for Mazda CX-9 (2016-2019 ), одговара за Mazda CX-5 (2017-2019). Ова покритие може да одговара за вашиот клуч како ракавица. Забавете го вашиот клуч многу добро, чувајте го вашиот клуч од оштетување, ознаки и прашина. капакот. Предметот е изработен од висококвалитетно силиконски. Екселентно чувство на допир и стилски, копчињата сè уште имаат одлично чувство и работат исто. И клучниот сигнал нема да биде засегнат, pls не се грижи. Лесно за инсталирање-Симплетно слајд заштитно покритие над постојниот клуч, не се потребни алатки, веднаш го подобруваат изгледот на вашиот паметен клуч за далечински управувач. Само што одговара за копчињата Mazda 4, PLS забележете го тоа. Поставете за (само референца) : Fit For Mazda 3 (2014-2018) Fit for Mazda 6 (2014-2019) Fit for Mazda MX-5 Miata (2016-2019) Поставен за Mazda CX-9 (2016-2019) Постави за FUTE Mazda CX-5 (2017-2019) Материјал : Силиконски материјал со висок квалитет, здрав и безбедност за вас и вашите деца. 100% совршен за заштита на вашиот клуч од оштетување, ознаки и прашина влегување во копчињата. Пакет Вклучи : 2 ПЦС гума за капакот на клучот 2 парчиња за гума на тастатура.

Особините

Купувачите избираат и