0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
AEM 28-50040 Филтер за воздух со сув проток, црвена

AEM 28-50040 Филтер за воздух со сув проток, црвена

DEN 959.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Дизајниран да го зголеми реакцијата на коњските сили и гасниците. Филтрите за воздух AEM се чисти и еднократно за животот на вашето возило. Фаќа до 99% од штетните загадувачи. Извонредна изведба дури и во правливи услови за трки. Произведено во САД. Тип на вклопување : Специфично за возилото. Дизајниран да го зголеми реакцијата на коњските сили и гасниците. Филтрите за воздух AEM се чисти и еднократно за животот на вашето возило. Фаќа до 99% од штетните загадувачи. Извонредна изведба дури и во правливи услови за трки. Произведено во САД. Тип на вклопување : Специфично за возилото. Филтрите на воздухот AEM Dryflow се перат синтетички филтри за воздух дизајнирани за оптимална комбинација на проток на воздух, филтрација и перформанси. Филтрите на AEM Dryflow користат иновативен материјал за филтрирање без масло со високи перформанси, кој овозможува лесно чистење, трајна услуга и одлична филтрација. Заменски филтри за воздух за улични возила доаѓаат со ограничена гаранција за живот. Другите филтри за воздух доаѓаат со ограничена гаранција од една година.

Особините

Купувачите избираат и