0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Алипис Бамбус Мала Маса Десктоп Дрвена Работна Маса Студија Организирање Кујнски Држач Држач За Дрво Решетка За Прикажување Железо Домашни Материјали Шминка Сара

Алипис Бамбус Мала Маса Десктоп Дрвена Работна Маса Студија Организирање Кујнски Држач Држач За Дрво Решетка За Прикажување

DEN 2.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

ПОЛИЦА ЗА ПРИКАЖУВАЊЕ ДРВО складирање на мали предмети, како канцелариски материјал, книги, мали сочни растенија,. ДРЖАЧ за ДЕСКТОП КНИГИ полицата за складирање ја карактеризира стабилната структура, што обезбедува стабилност на работната површина. МАСА ОРГАНИЗИРАЊЕ РЕШЕТКАТА решетката за складирање е практична за употреба и може да биде ваша. КАНЦЕЛАРИЈА ОРГАНИЗИРАЊЕ РЕШЕТКАТА производот не може да складира канцелариски материјал, но исто така и некои други предмети, користејќи најмалку простор за да се приспособат на повеќето предмети и намалување на конфузијата. ТАБЕЛА ВРВОТ БИРО ПОЛИЦА САНДЕРИ МАСА ПОЛИЦА дизајнот е исклучителна, површината е мазна, , , и може да биде за долго време. Список на пакети 1 карактеристики на решетката за складирање х-едноставен дизајн на структурата, лесен за чување и организирање на вашите разни работи или Решетки За Мали предмети - дизајнот е исклучителен, површината е мазна и може да биде Долго Време Полица За Организатор на Работната Површина. - Материјал : Дрво, железо маса врвот маса Полица Големина : 30, 00Х20, 00Х18, 00см/11, 79Х7, 86Х7 Сите Организирање Решетката. - Решетката за складирање е изработена од материјал од висока класа, што не е лесно да се деформира или самостоен организатор на суета. - Изработката на оваа решетка за складирање е совршена и ќе имате добро искуство во користењето На Организаторот На Сите Работи. - Како удобен и практичен багажник за складирање, може да биде во домот, домот и држачот за складирање на работната површина. - Боја : бела десктоп дисплеј Полици информациибамбус биро организатор тоа е цврсто и не е лесно .канцелариски материјали оваа решетка за складирање е произведена со врвен материјал за и долготрајна употреба.кујнски полици на работната површина дизајн на структурата, лесен за чување и организирање на вашите разни работи или ситници, за да можете брзо да го најдете она што ви треба.

Особините

Купувачите избираат и