0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Motoku 2 пакет 68V-24563-00-00 Елемент на филтер за гориво за Yamaha 2000-2004 75 Bodensee 90 HP 115 EFI Outboard F50 F60 F75 F90 F115 4 мозочен удар Заменува за Меркур морски 881540 Сиера 18-7979

Motoku 2 пакет 68V-24563-00-00 Елемент на филтер за гориво за Yamaha 2000-2004 75 Bodensee 90 HP 115 EFI Outboard F50 F60 F75

DEN 0.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Fits Yamaha надворешни мотори 2000 F115 Tlry, F115txry, LF115 Txry; 2001 F115 Tlrz, F115 TXRZ, LF115 TXRZ; 2002 F115 TJRA, F115 TLRA, F115 TXRA, LF115 TXRA; 115 TXRB, LF115 TXRB; 2004 F115 TJRC, F115 TLRC, F115 TXRC, LF115 TXRC. Исто така, одговара на околу 200 КС надвор од 2 мозочен удар. Елементот за филтрирање на горивото одговара на следниве мотори на Yamaha Outboard : 2000 F115 Tlry, F115 Txry, LF115 Txry 2001 F115 TLRZ, F115 TXRZ, LF115 TXRZ 2002 F115 TJRAR, F115 TLRA, F115 TXRA, LF115 TXRA 200330 TJRZRZ F115 TJRAR B, F115 TXRB, LF115 TXRB 2004 F115 TJRC, F115 TLRC, F115 TXRC, LF115 TXRC.

Особините

Купувачите избираат и