0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Колумбија машка џогер

Колумбија машка џогер

DEN 1.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Увезени. Затворање на копчињата. Машинско миење. Омни-штит : За лесни врнежи и секојдневна заштита од дамки, оваа облека го одвраќа дождот, се спротивставува на дамките и брзо се суши. Удобно истегнување : Овие лесни џогери се направени со утеха за удобност за целодневна удобност, без разлика дали истражувате или легнувате. Корисни карактеристики : Функционални допири вклучуваат половината што може да се прилагоди на цртежот со удобна еластична лента, манжетна со ребра, џебови со раце и џеб на задниот дел. Продолжени големини : Достапно во широк спектар на големини, вклучително и проширена големина. Изградено до последно : Вниманието на Колумбија на деталите е она што ја одделува нашата облека. Одредување само со највисок квалитет на материјали, експертско шиење и занаетчиство. Ова е долготрајна облека што ќе ја уживате за следните сезони. Увезени. Затворање на копчињата. Машинско миење. Омни-штит : За лесни врнежи и секојдневна заштита од дамки, оваа облека го одвраќа дождот, се спротивставува на дамките и брзо се суши. Удобно истегнување : Овие лесни џогери се направени со утеха за удобност за целодневна удобност, без разлика дали истражувате или легнувате. Корисни карактеристики : Функционални допири вклучуваат половината што може да се прилагоди на цртежот со удобна еластична лента, манжетна со ребра, џебови со раце и џеб на задниот дел. Продолжени големини : Достапно во широк спектар на големини, вклучително и проширена големина. Изградено до последно : Вниманието на Колумбија на деталите е она што ја одделува нашата облека. Одредување само со највисок квалитет на материјали, експертско шиење и занаетчиство. Ова е долготрајна облека што ќе ја уживате за следните сезони. Подготвено за пешачење што го спречува дождот, се спротивставува на дамките и брзо се суши. Тоа е доволно меко и затегнато за да се движи со вас, со зашилена силуета која нуди разноврсност за патеките и во градските денови. Колумбија ги нуди овие панталони во повеќе бои и големини. Продолжена големина на располагање. Достапно во различни должини на инсем. Редовно вклопување.

Особините

Купувачите избираат и