0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Обични лабави пријатни панталони на Carpetcom Commfy Comfy Smocekd високи половини џемпери јога хареми панталони со џебови

Обични лабави пријатни панталони на Carpetcom Commfy Comfy Smocekd високи половини џемпери јога хареми панталони со џебови

DEN 383.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот. 90% полиестер, 10% спандекс. Лесно затворање на стилот на влечење. Машинско миење, ладна вода, нежен циклус, фен за ниско ниво на температура. Детали за големината : S (4 ~ 6), M (8 ~ 10), L (12 ~ 14), XL (16 ~ 18), XXL (20 ~ 22), сите големини се засноваат на големината на САД, моделот носи A големина мала, висината е 5'7 ". 28,5" inseam, 41 "должина, 4,5" висок пораст, 13 "предниот пораст (среден среден). Убав материјал, опуштено вклопување, истегнат мек, засрамен половината, еластични манжетни, две длабоки џебови , Целосна должина, цврста боја. Панталоните со високи половини имаат удобен дизајн, опуштено вклопување, имаат засрамен еластичен половината и џебовите. Плус, тие исто така се направени од месар од месар што ќе го сакате против вашата кожа . Поводот : Наменето да се носи за затворено и релаксирање, додадете ги пантолоните со висок половител во вашата гардероба за случајни облеки за супер удобна опција во текот на целата година. Нивниот засрамен половината е толку затегната и удобна! Еластичните манжетни ви дозволуваат да ги носите толку долго или како што е Кратко како што сакате. Toе го сакате стилизирањето на овие панталони со сандали, флип-апостол Облека за многу години, специјализирана за создавање класична и стилска зима, есен, пролет и лето Барајте жени/дами и девојчиња на возраст од 18-45 години. Секогаш обезбедувајте висок квалитет и економично за вас. Замачкана половината. Странични длабоки џебови. Цела должина. Лабава фитинг. Цврста боја. Еластични манжетни.

Особините

Купувачите избираат и