0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
8 пакуваат спирални свеќи од столб столб од свеќи од цилиндар од свеќа од смола од смола за леење сапун за правење калапи силиконски мувла за свеќа дома украсете мув

8 пакуваат спирални свеќи од столб столб од свеќи од цилиндар од свеќа од смола од смола за леење сапун за правење калапи силиконски

DEN 1.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

[Висок квалитет] Овој калап направен од силиконски степен на храна, флексибилност и издржлив за повторна употреба. Нежните ентериери за да се демантираат. [Големина на производот] Овој калап вклучува 8 парчиња пластична мувла, големината на мувла е прикажана на сликата. [Користете за] овој калап може да го користи за свеќа/восок/сапун/глина/чоколадо/торта, смола. [Како да се користи] Ставете го калапот на рамно место, истурете ја стопената свеќа/восок/сапун или смола, чекајќи некое време на зацврстувањето на материјалот, а потоа да се демантирате. [Идеален подарок] Овој калап може да направи смола уметност за декорација на маса. Исто така, фрлање сапун за секојдневна употреба и уметност со свеќи, запали во празникот, создавајќи топла атмосфера. Пронајдете повеќе калап за тело во нашата продавница за да формирате уметнички сет на калап и споделете со пријателите и пријателите. Пакет вклучуваат : 8 парчиња силиконски калап ставете го во фрижидер за да се излади неколку минути пред да се спушти.

Особините

Купувачите избираат и