0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Emtec M700 Flash drive, 16gb, DAFFY Патка USB 2.0 Cappless Слајд-Отворен Систем

Emtec M700 Flash drive, 16gb, DAFFY Патка USB 2.0 Cappless Слајд-Отворен Систем

DEN 191.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

16 GB USB 2.0 Флеш диск. Практичен слајд систем; беспрекорен. Брзини на читање ДО 15mb/s. Брзина На Пишување До 5 MB/s. USB Флеш-Уред. 16 GB USB 2.0 Флеш диск. Практичен слајд систем; беспрекорен. Брзини на читање ДО 15mb/s. Брзина На Пишување До 5 MB/s. USB Флеш-Уред. Овој 16gb USB 2.0 флеш-уред Од Emtec е едноставно иконски! ОВОЈ USB флеш-уред им овозможува На Warner bros. Карактер дафи патка, дружете се со вас во текот на целиот ден! не само Симпатичен, ОВОЈ USB флеш-уред е практичен, со помалку дизајн на капа, како и приврзок за клучеви или дупка за јаже. Флеш-уредите се компатибилни Со Windows 10, 8, 7, Vista, XP, me, 2000/ Mac os x/ Linux 206 X.Флеш-уредите се компатибилни со Windows 10, 8, 7, Vista, XP, me, 2000/ Mac os x/ Linux 206 X.

Особините

Купувачите избираат и