0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Бетомшин Пресврт Вежба Малку, Со Голема Брзина Челик Пресврт Вежба Малку, Еднаква Намалена Стебло Малку, 2.7 мм Диа Пресврт Битови, М35 Кобалт Пресврт Вежба Во Собата,

Бетомшин Пресврт Вежба Малку, Со Голема Брзина Челик Пресврт Вежба Малку, Еднаква Намалена Стебло Малку, 2.7 мм Диа Пресврт

DEN 2.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Работ на сечење е стврднат и усовршен за острина. 2 формата на флејти помага да се исчистат чиповите и остатоците подалеку од битот, намалувајќи го триењето и топлината за побрз, поладен процес на дупчење. Класична конструкција НА ХСС со издржливост.* Површинска Обработка : мелење и печено жолто* Цврстина : HRC64-68* Боја : пакетот Во Боја На Шампањ Вклучува* 5 x Дупчалка За Вртење Челик со Голема Брзина. Цврстина до 68.11-инчен* Сечење Должина : 33мм / 1. ●Материјал● - вежбата за извртување е изработена од челик Со голема брзина М35, со висока отпорност на абење, цврстина и цврстина на свиткување. ●Предност+ - алатката за директно стебло од Челик со Голема брзина е добра за повеќето апликации за општа намена, нудејќи комбинација на цврстина и цврстина за отпорност на абење, мелење и печено жолто може да нанесе лубрикант подобро за помазно дупчење и е потрајно и отпорно на корозија.11-инчен* Дијаметар На Стеблото : 2. ●Димензија+ - дијаметар На Битот : 2,7 мм / 0,11 инчи; дијаметар На Стеблото : 2,7 мм / 0,11 инчи; должина на работ : 33мм / 1,30-инчи; Вкупна Должина : 61мм / 2,40-инчи.●Димензија+ - дијаметар На Битот : 2,7 мм / 0,11 инчи; дијаметар На Стеблото : 2,7 мм / 0,11 инчи; должина на работ : 33мм / 1,30-инчи; Вкупна Должина : 61мм / 2,40-инчи.

Особините

Купувачите избираат и