0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Дрвена Елка Божиќна Елка Декор На Трпеза Смешни Украси За Новогодишна Елка Украс За Божиќна Топка

Дрвена Елка Божиќна Елка Декор На Трпеза Смешни Украси За Новогодишна Елка Украс За Божиќна Топка

DEN 2.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Изработен Од Врвен Материјал, Украсот Е Симпатичен И Исклучителен. Мојот Втор Божиќ Украс Масовно Божиќ Украси Стакло И Украс Постави Девојки Украс Преголеми Божиќ Топки. ●Форма На Новогодишна Елка Можете Да Ја Ставите Оваа Дрвена Декорација На Новогодишна Елка До Елката Или На Масата За Да Го Декорирате Вашиот Дом, Тоа Е Совршен Начин Да Ја Зголемите Божиќната Атмосфера Девојки Украс Украс Божиќ Божиќни Украси Пакет Украс Гордост Украс Наставник Украс Рефус. Само И Комбинирајте Две Табли За Да Направите Совршен Занает, Дното Е Цврсто И Не Е Лесно Да Падне И Украс Постави Божиќ Украс Постави Гордост Украс Девојки Украс Мојот Втор Божиќ Украс Божиќ Украс Размена. Совршени Украси за Вашата Елка,погодни за Домашен Декор,на пр. : Маса,биро,агол,Исто Така Убав Подарок за Нова година. Мојот Втор Божиќ Украс Учител Украс Наставник Украс Масовно Божиќ Украси Топката Украс Масовно Елегантен Украс. ●Совршен Божиќен Подарок}Декорацијата Е Уредно Завиткана И Исто Така Можете Да Ја Подарите Како Подарок На Пријателите Божиќни Украси Елегантен Украс Божиќни Божиќни Украси Стакло Мојот Втор Божиќен Украс Снегулка Кристален Украс Украс Најголемиот Дел. Изработен Од Врвен Материјал, Украсот Е Симпатичен И Исклучителен. Мојот Втор Божиќ Украс Масовно Божиќ Украси Стакло И Украс Постави Девојки Украс Преголеми Божиќ Топки. ●Форма На Новогодишна Елка Можете Да Ја Ставите Оваа Дрвена Декорација На Новогодишна Елка До Елката Или На Масата За Да Го Декорирате Вашиот Дом, Тоа Е Совршен Начин Да Ја Зголемите Божиќната Атмосфера Девојки Украс Украс Божиќ Божиќни Украси Пакет Украс Гордост Украс Наставник Украс Рефус. Само И Комбинирајте Две Табли За Да Направите Совршен Занает, Дното Е Цврсто И Не Е Лесно Да Падне И Украс Постави Божиќ Украс Постави Гордост Украс Девојки Украс Мојот Втор Божиќ Украс Божиќ Украс Размена. Совршени Украси за Вашата Елка,погодни за Домашен Декор,на пр. : Маса,биро,агол,Исто Така Убав Подарок за Нова година. Мојот Втор Божиќ Украс Учител Украс Наставник Украс Масовно Божиќ Украси Топката Украс Масовно Елегантен Украс. ●Совршен Божиќен Подарок}Декорацијата Е Уредно Завиткана И Исто Така Можете Да Ја Подарите Како Подарок На Пријателите Божиќни Украси Елегантен Украс Божиќни Божиќни Украси Стакло Мојот Втор Божиќен Украс Снегулка Кристален Украс Украс Најголемиот Дел. Дрвена Новогодишна Елка Божиќна Елка Декор На Трпеза Смешни Украси За Новогодишна Елка Божиќен Украсматеријал : Големина на дрво : 14х20см/5, 11х7, 87во Вклучени : 1х украс За Новогодишна елка.

Особините

Купувачите избираат и