0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
3 Ниво Пластични Кекс Штанд Кула Со Нивоа Послужавник, Златна Кула Кула Дрво, Тропска Текстура Цвет Модел Десерт Дисплеј За Бонбони Овошје Крофни Торта

3 Ниво Пластични Кекс Штанд Кула Со Нивоа Послужавник, Златна Кула Кула Дрво, Тропска Текстура Цвет Модел Десерт Дисплеј За

DEN 2.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Најдобро е да го покриете со крпа при складирање за да спречите паѓање прашинаинсталации1.So не двоумете се да го купите!. Пластичен Држач За Кекси : држачот за кекси од 3 нивоа е изработен од висококвалитетна пластика со златна облога за храна на површината, која може директно да служи кекси, сендвичи, овошје, суши, колачиња, крофни, бонбони на послужавник, рамката за поддршка на железо е исто така обложена со злато, златната боја го прави држачот за десерт за пециво да изгледа многу врвно. Држач за кекси за пециво исто така убава декорација. Десертната кула може да собере 24-30 колачи.Соодветна Големина : вкупната висина на дисплејот на кулата за кекси е 32 см/12,5 инчи, што не е многу висока и обезбедува поголема стабилност. Шармантни Украси За Забави : златна пластична кекс-дисплеј десертна кула со едноставен и шармантен дизајн, ќе ја надополни секоја пригода, исто така ќе биде одличен додаток на тушеви за бебиња, ангажмани, свадби, родендени, денот на благодарноста, Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените, затоплување на куќата, чајни забави. Лесен За Инсталирање и Расклопување : прво, затегнете ги завртките на долниот слој, а потоа ставете ја фиоката на горниот слој. Поправете ја рамката за поддршка на најголемата палета со завртки и навртки2. Спецификации на Решетката за десертизголемување На Вкупната Висина : 32 см/12,5 Дијаметар на долниот Послужавник : 27 см/10,62 Дијаметар на Средниот Послужавник : 24 см/9,44 дијаметар на фиоката : 21 см/8,26 во материјалот : пластика За Храна, рамка За поддршка за повеќекратна употреба : Железо, плус дното е фиксирано со завртки за да ја одржува масата за десерт исправена и стабилна Колорголд-Позлатена, Изгледа Многу висококвалитетно пакување3 x златни послужавници2 x златна поддршка стојали1 X Златна Рамка За Поддршка со љубовно срце на топ1x screw1x nutportable има дизајн на срце на горниот дел од држачот За Кекси, кој е лесен за носење1.62 инчи, дијаметар на средната лента : 24см/9. Кога не се користат, трите послужавници можат да бидат одвоени и наредени заедно за да заштедат простор. Соодветна Големина : вкупната висина на дисплејот на кулата за кекси е 32 см/12,5 инчи, што не е многу висока и обезбедува поголема стабилност. Пластичен Држач За Кекси : држачот за кекси од 3 нивоа е изработен од висококвалитетна пластика со златна облога за храна на површината, која може директно да служи кекси, сендвичи, овошје, суши, колачиња, крофни, бонбони на послужавник, рамката за поддршка на железо е исто така обложена со злато, златната боја го прави држачот за десерт за пециво да изгледа многу врвно. Ставете го горниот плех и затегнете ја рамката за поддршка со срце потребни се само неколку минути за да добиете извонредно дрво од кула за кекси, специфичните чекори за работа може да се однесуваат на слика 4гарантирана за време на 90-дневната употреба, слободно контактирајте не доколку не сте задоволни. Потребни се само неколку минути за да се навртуваат трите различни фиоки заедно, многу едноставни. Десертната кула може да собере 24-30 колачи.

Особините

Купувачите избираат и