0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Хуану Преносен инсулин ладилник за ладилни кутии за ладилни кутии LCD дисплеј 2-8 ℃

Хуану Преносен инсулин ладилник за ладилни кутии за ладилни кутии LCD дисплеј 2-8 ℃

DEN 3664.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Ниска бучава, мала тежина. Преносен и модерен. Внатрешна батерија од 10400m Ah, подготвеност за 8-10 часа. Голем простор за ладење за 6-8 инсулини или 3 инсулински пенкала. Голем ЛЦД -дисплеј, прикажете го времето и јасно времето на ладење. Ниска бучава, мала тежина. Преносен и модерен. Внатрешна батерија од 10400m Ah, подготвеност за 8-10 часа. Голем простор за ладење за 6-8 инсулини или 3 инсулински пенкала. Голем ЛЦД -дисплеј, прикажете го времето и јасно времето на ладење. Производот обично трае 5-10 работни дена за да пристигне на рака откако вашата нарачка е потврден опис на производот, заздравете го кутијата за ладилни инсулин е дизајнирана да обезбеди удобен и достапен начин за чување лекови (како што се инсулин или други лекови што се инјектираат) на Безбедна температура за време : Патување : Патувањето често ги изложува лековите на екстремни температури : багажните прегради, хотелските соби (кога гостите се надвор од просториите, контролата на климата често се исклучува), такси, авиокомпании и други форми на транспорт. Работа и дом : Многу работни околини достигнуваат екстремни температури; Дури и областите контролирани од климата можат да бидат исклучени на крајот на работниот ден. Повеќето луѓе претпочитаат приватност за нивно складирање на инсулин, наместо да го ставаат во „заеднички“ фрижидер. Слично на тоа, може да има проблеми со температурата и приватноста дома. Возила и на отворено : Температурите на возилото можат да надминат 100 F во рок од неколку минути кога A/C е исклучен. Зачувување на ладилни лекови е потребно за автоматски, камиони, чамци, РВ и мотоцикли, како и за активности на отворено Технички податоци за ладење (L*W*H) : 170mm*55mm*23mm димензии (L*W*H) : 187mm* 80мм*капацитет од 68мм (литиум батерија) : Внатрешен напон за влез/излез од 10400m Ah (полнач) : AC100 V-240 V/DC 5.0 V моќност : 3,5 W Температура на ладење : 2-8 ℃ (под амбиента 25 ℃) излезна струја (полнач) : 1,2) : 1,2 (полнач) : 1.2 Време на подготвеност : 8 H напон (литиумска батерија) : DC3.7 V нето тежина : 0,54kg Стандардно пакување : 1 парчиња ладилник, 1 полнач, 1 внатрешна батерија, 1 преносна торба, 1 моќна линија Внимание : Ве молиме ставете го ладилникот во нашата преносна торба прилично отколку торби како вашиот куфер за подобра белешка за зрачење на топлина : Ние ќе ви го испратиме производот што е можно поскоро ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте не.

Особините

Купувачите избираат и