0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
стоус отворено активност крцкалка појас, Најлон Веб, Трим За Да Се Вклопат, КОРЕЈА

стоус отворено активност крцкалка појас, Најлон Веб, Трим За Да Се Вклопат, КОРЕЈА

DEN 1.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

100% Најлон. Увезени ОД КОРЕЈА. Затворање на крцкалка. Влажно Бришење Чисто. Големина за носење : половината до 42 инчи. Најдобрите машки обични појаси за активности на отворено кои наскоро ќе станат ваш секојдневен најлонски веб-појас за фармерки, живот на отворено или на работа. Автоматски Слајд Клик крцкалка појас / издржливост отпорна на Гребење. Мека, но цврста лента за ремен / Лесно Прилагодлива Облога за Поставување. Перење : Брзо сушење дури и во контакт со вода. ИЗРАБОТКА-Дизајнирана И изработена од корејски занаетчии од 1984 година. ствис (маскафабрика) во САД е партнер бренд На Блан Флер Од Кореја. Блан Флер е моден бренд кој содржи фина изработка со мек француски сензибилитет. Започна како мала работилница за луксузни занаети во 1984 Година, Блан Флер ги дизајнира и рачно изработува најдобрите производи за секој што ја знае вредноста на кожата што се чувствува со текот на времето.

Особините

Купувачите избираат и