0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
MROMAX 20 парчиња 0,75 DIA Air Cover Cover 304 Држав од не'рѓосувачки челик со тркалезна мрежа 19мм рамна кружна проветрувачка мрежа за вентилација на кабинетот и дисипација на лесн

MROMAX 20 парчиња 0,75 DIA Air Cover Cover 304 Држав од не'рѓосувачки челик со тркалезна мрежа 19мм рамна кружна проветрувачка

DEN 84.48
Во форма достапна за нарачката

Износот

【Големина】- Долен надворешен дијаметар : 19мм/ 0,75 “; висина : 10мм/ 0,39". 【Материјал】-Направен од 304 не'рѓосувачки челик, силен и издржлив, анти-гравитација, силна способност за анти-оксидација, подобар ефект на инсталација. 【Предност】- Дизајн на саќе од мрежа, исклучителни тркалезни дупки се во согласност со дизајнот за дишење, малите тркалезни дупки можат да бидат отпорни на прашина, а не лесни за блокирање. Лесен за инсталирање, дупките со ист дијаметар можат да се инсталираат директно, можат слободно да се одвојат, многу погодно за чистење и одржување. 【Апликација】- Се користи за инсталирање на места како дома, канцеларии, конференциски простории, аудиториуми, концертни сали, итн. Описи на капакот на отворот за воздух MROMAX : 1. Трајни 304 материјал од не'рѓосувачки челик, боја на сребрен тон, форма на тркалезна форма, дизајн на дупки за мрежи.2. Може да го направи ветрот лесно да се влева во просторите каде што престојувате.3. Лесен за инсталирање, дупките со ист дијаметар можат да се инсталираат директно, можат слободно да се одвојат, многу погодно за чистење и одржување. Спецификација : Материјал : 304 Не'рѓосувачки челик : Сребрен тонсарден Третман : Електропл. "Содржина на пакетот : 20 парчиња × Air Vent Covertoote : 1. Ве молиме, нарачајте до долниот дел на надворешниот дијаметар.2. Ве молиме, потврдете ја големината на монтирање при купување.3. Бојата на артикалот прикажана на фотографии можеби покажува малку поразлично од реалниот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард.

Особините

Купувачите избираат и