0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
N/A U Диск 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB 128GB 256GB USB 2.0 PenDrive Меморија Стап Диск Меморија

N/A U Диск 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB 128GB 256GB USB 2.0 PenDrive Меморија Стап Диск Меморија

DEN 5917.76
Во форма достапна за нарачката

Износот

Поддржува топол приклучок не е потребно надворешно напојување, USB автобус-напојуван. Поддржете ги тековните компјутерски системи. брзините варираат во зависност од видовите датотеки што се пренесуваат и конфигурацијата на компјутерот. Поддржува топол приклучок не е потребно надворешно напојување, USB автобус-напојуван. Поддржете ги тековните компјутерски системи. брзините варираат во зависност од видовите датотеки што се пренесуваат и конфигурацијата на компјутерот. Поддржува топол приклучок не е потребно надворешно напојување, USB автобус-напојуван.Поддржете ги тековните компјутерски системи.брзините варираат во зависност од видовите датотеки што се пренесуваат и конфигурацијата на компјутерот.Стапка на пишување : 3-10 Mb/SINTERFACE USB 2.0 Одличен USB мемориски стап во одлична состојба 4gb=приближно 3,6 GB-3, 8 GB8 GB=приближно 7,4 GB-7, 6 GB16 GB=приближно 14,4 GB-14, 8 GB32 GB=приближно 28,5 GB-30 GB64 GB=приближно 58,5 GB-60 G1 TB USB Флеш Диск Складирање Усб-Уред За Компјутер / Лаптоп / КОМПЈУТЕР.

Особините

Купувачите избираат и