0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
TA-VIGOR 2PCS запечатување на пена лента од 5 мм ширина 3мм дебела 4м / 13 ме

TA-VIGOR 2PCS запечатување на пена лента од 5 мм ширина 3мм дебела 4м / 13 ме

DEN 111.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Pack Пакетот со големина вклучува 2 парчиња соголување на времето. 【Зелен материјал Ева】 Лентата за пена за запечатување е изработена од Ева материјал кој е без токсичен и пријателски за животната средина. Со еластичност слична на гума, добра флексибилност, сјајна површина, добра хемиска стабилност и добра анти-стареење, ЕВА има подобра отпорност на шок од полистирен и подобар ефект на заштитете на ветер. 【Силно лепило】 Самостојно лепило време со одземање на времето има силна леплива поддршка што ја задржува фирмата за временска лента од пена на површината без да остави преостанат лепак. 【Пакетот за шок вклучува 2 парчиња соголување на времето. 【Зелен материјал Ева】 Лентата за пена за запечатување е изработена од Ева материјал кој е без токсичен и пријателски за животната средина. Со еластичност слична на гума, добра флексибилност, сјајна површина, добра хемиска стабилност и добра анти-стареење, ЕВА има подобра отпорност на шок од полистирен и подобар ефект на заштитете на ветер. 【Силно лепило】 Самостојно лепило време со одземање на времето има силна леплива поддршка што ја задржува фирмата за временска лента од пена на површината без да остави преостанат лепак. 【Апсорпција на шок и звук】 Кога е компресирана од врата или прозорец, еднострана лента од пена го испушта воздухот. Овие ленти за еднострана пена, исто така, обезбедуваат амортизивен ефект што го ослабува трескањето на апсорпција на звук и шок. 【Широки апликации】 Лентата за изолација од пена има функција на изолирано, апсорбирање на шок, апсорбирање на звук, водоотпорен и отпорен на инсекти, широко се користи за врати и прозорци, мебел, електронски производи, апарати за домаќинство, хардверски алатки, итн. (Забелешка (забелешка : Лентата за пена за запечатување не е звучен изолирачки памук, не може да биде целосно тивка.).

Особините

Купувачите избираат и