0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
ТОПИЛ 6FT Вештачки Елка Неосветлен Премиум Снег/Стадо Шарки Дрво Со Преклопен Метал Стојат со Борови Шишарки &засилувач; Бобинки За Одмор Декорација-Зелена 6ft

ТОПИЛ 6FT Вештачки Елка Неосветлен Премиум Снег/Стадо Шарки Дрво Со Преклопен Метал Стојат со Борови Шишарки &засилувач; Бобинки

DEN 1.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Снег Собра : Толку Реално Во Изгледа Исто Како Дрво На Отворено Совршено Бакнато Од Снег, Достапно За Надворешна Инсталација, Високи Класични Совети Со Борови Шишарки!Гранките Создаваат Прекрасен Изглед со Полно тело и Ви Овозможуваат Лесно Да Поставите Светла и Украси, Исполнувајќи Ја Просторијата Со божиќно расположение. Еколошки Материјал : Безбеден, Отпорен На Пламен, неалергенски Материјал За Миленичиња Придонесува за Безбедна Средина и Обезбедува Издржливо Дрво,Го Прави Совршен за Употреба и Повторна Употреба Во Годините што Доаѓаат. Бујно зеленило : Дизајнирано Со цврсти гранки и пвц игли, ова прекрасно дрво може лесно да се издува за приближно 30-45 минути за да се прикажат вашите омилени украси. Лесно поставување : гранките беспрекорно паѓаат за да ја формираат формата на дрвото; забелешка : ве Молиме,платете повеќе трпеливост на меки сите совети директно и направете го тоа полно, тоа ќе биде поубаво, потребни се само неколку минути за да се постави и да се симне, И погодно расклопува во 3 шарки делови за складирање. Уживајте во сезоната по сезоната!. Практичен дизајн : гранки Со Шарки и држач за преклопување за брзо поставување и Уривање, што го олеснува складирањето до следната година,Уживајте во сезоната по сезона!. Совршен Празник Снег Собра Елка : Слатка, Носталгична и Потсетува на Паднатиот Снег На Дрвјата, Оваа Елка Со Снег Е Совршено Издание за Секој дом. Неговото Тело Со Шарки Го Прави Склопувањето Лесно И Без Напор - А Тоа Значи Повеќе Време Да Поминете Со Семејството И Пријателите, Правејќи Го Вашиот Божиќ Совршен Празник. Ова Дрво Со Прашина Од Снег Доаѓа Со Метална Основа За Да Направи Цврста, Цврста Основа Со Која Ќе Ги Поставите Вашите Прекрасни Божиќни Подароци. Карактеристики : Гранки Со Полно тело И Вистински Шарки За Лесно Поставување,Едноставно Повлечете Ги Гранките Што Се Отвораат Како Опашката На Паун Висококвалитетен Материјал За Миленичиња, Еколошки И Безбеден Едноставна Зелена Боја Помага Да Се Имитира Вистинско Дрво Цврстиот Метален Држач Му Обезбедува На Дрвото Поголема Поддршка И Спречува Основата Да Ги Скрши Пластичните Навлаки За Стапалата Спречете Ги Гребнатинките На Подот Совршен За Внатрешна Декорација На Божиќ И Може Да Се Користи За Украсување На Секоја Просторија Во Куќа,Создавање Празнична И Пријатна Спецификација На Атмосферата : боја : зелен и бел материјал : Пакетот За Миленичиња Вклучува : 1 X Елка 1 x штанд.

Особините

Купувачите избираат и