0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Мистични моменти | Масло од миризба од желе - 100мл - Совршено за сапуни, свеќи, бомби за бања, горилници за масло, дифузери и предмети за нега на кожата и коса

Мистични моменти | Масло од миризба од желе - 100мл - Совршено за сапуни, свеќи, бомби за бања, горилници за масло, дифузери

DEN 287.20
Во форма достапна за нарачката

Износот

Jellybean : вкусно слатка и овошна мешавина. Ова задоволство од бонбони ќе ги оживее вашите сетила, ќе ве подобри позитивно расположение и ќе ве подмлади. Како да се користи : Нашите мириси масла се специјално формулирани за да бидат погодни за сапуни, свеќи, бомби за бања, горилници за нафта, дифузери и предмети за нега на кожата и косата. Не користете на кожата неразредена. Разновидност на масло : Нашата колекција на мириси масла е достапна во разновиден број на големини за да одговараат на вашите потреби. Без разлика дали купувате за себе, пријател или некој близок, ќе го најдете вистинскиот производ. Шишето : Гордо флаширано во Велика Британија. За да го зголемиме животот на есенцијалното масло, ние се одлучивме да користиме килибарно стаклено шише отпорно на УВ со вграден капнувач за примена. Секоја капка е приближно 0,05 мл. За нас : Мистичните моменти се дел од корпорацијата Мадар, ДОО, деловна сопственост на семејство заснован на работ на Новата шума. Се гордееме со тоа што им нудиме на нашите клиенти висок стандард на квалитет, конкурентни цени, брза испорака и одлична услуга за клиенти. Jellybean : вкусно слатка и овошна мешавина. Ова задоволство од бонбони ќе ги оживее вашите сетила, ќе ве подобри позитивно расположение и ќе ве подмлади. Како да се користи : Нашите мириси масла се специјално формулирани за да бидат погодни за сапуни, свеќи, бомби за бања, горилници за нафта, дифузери и предмети за нега на кожата и косата. Не користете на кожата неразредена. Разновидност на масло : Нашата колекција на мириси масла е достапна во разновиден број на големини за да одговараат на вашите потреби. Без разлика дали купувате за себе, пријател или некој близок, ќе го најдете вистинскиот производ. Шишето : Гордо флаширано во Велика Британија. За да го зголемиме животот на есенцијалното масло, ние се одлучивме да користиме килибарно стаклено шише отпорно на УВ со вграден капнувач за примена. Секоја капка е приближно 0,05 мл. За нас : Мистичните моменти се дел од корпорацијата Мадар, ДОО, деловна сопственост на семејство заснован на работ на Новата шума. Се гордееме со тоа што им нудиме на нашите клиенти висок стандард на квалитет, конкурентни цени, брза испорака и одлична услуга за клиенти. Масло од миризба од желе со 100мл Нашите мириси масла се специјално формулирани да бидат соодветни во сапуни, свеќи, и и предмети за нега на кожата и косата. Мирисите се екстремно богати, сложени и долготрајни. Не консумирајте. Само за надворешна употреба. Чувајте подалеку од деца и очи. Подготвени од Велика Британија.

Особините

Купувачите избираат и