0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Angенски солидни маички со цврста боја на кратки ракави со кратки ракави V вратот лабава летна обична тунична блуза блуза

Angенски солидни маички со цврста боја на кратки ракави со кратки ракави V вратот лабава летна обична тунична блуза блуза

DEN 86.24
Во форма достапна за нарачката

Износот

Карактеристики : лесен, мазен, мек, удобно и привлечно. Костум за девојчиња, жени кога излегуваат, забава, работа и сите обични прилики. Удобно : Лесна, ткаенина што може да се дише удобно опуштено вклопување, овој женски врвови префект за вашиот џин, нозе или здолниште. Колокација : Совршено е да се биде спарен со фармерки, хеланки, здолништа, шорцеви, не само погодни за секојдневно секојдневно носење, туку и професионално за носење на работа. Повод : Овие облека се погодни за повеќе наврати, дневен фустан, канцеларија, состанок, роденден, шопинг, ангажман, забава за топка, роденденска подарок, плажа, училиште, клуб, нова година и сл. Големина : Секој од нашите производи е прикачен со големина Табела, ве молиме изберете ја соодветната големина пред да нарачате, доколку имате какви било прашања во врска со големината, Ве молиме слободно контактирајте не преку е -пошта. Имајте убав ден!. Карактеристики : лесен, мазен, мек, удобно и привлечно. Костум за девојчиња, жени кога излегуваат, забава, работа и сите обични прилики. Удобно : Лесна, ткаенина што може да се дише удобно опуштено вклопување, овој женски врвови префект за вашиот џин, нозе или здолниште. Колокација : Совршено е да се биде спарен со фармерки, хеланки, здолништа, шорцеви, не само погодни за секојдневно секојдневно носење, туку и професионално за носење на работа. Повод : Овие облека се погодни за повеќе наврати, дневен фустан, канцеларија, состанок, роденден, шопинг, ангажман, забава за топка, роденденска подарок, плажа, училиште, клуб, нова година и сл. Големина : Секој од нашите производи е прикачен со големина Табела, ве молиме изберете ја соодветната големина пред да нарачате, доколку имате какви било прашања во врска со големината, Ве молиме слободно контактирајте не преку е -пошта. Имајте убав ден!. За жените Andongnywell Women Tops : Карактеристики : вратот : o јака, V јака шема : разнобојно ракав : долг ракав /краток ракав /ракав на половината : лабава, тенка должина : средна долга соодветна сезона : пролет, лето, есен, зимски жени врвови : Удобно Сепак, женствена мека ткаенина за удобен женски допир, доволно долго за да се покрие стомакот, дури и може да биде како фустан од мини кошула. Белешки : 1. Ова е големината на облеката, а не ефектот на луѓето што ги носат. 2. Забележете дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива заради светлината и екранот. Вклучен пакет : 1 x жени врвови Боја : Светло сина големина : 5x-големи промоции може да варираат во зависност од бојата/големината.

Особините

Купувачите избираат и