0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Troemner SWCA-0030 Case Case за 30 g аналитичка прецизна тежина

Troemner SWCA-0030 Case Case за 30 g аналитичка прецизна тежина

DEN 496.48
Во форма достапна за нарачката

Износот

Направено од поликарбонат. За аналитичка прецизна тежина. За тежина од 30 g. Направено од поликарбонат. За аналитичка прецизна тежина. За тежина од 30 g. Поликарбонат кутија за аналитичка прецизна тежина има удобна рачка, вдлабнатина зафаќа за отстранување на капакот, странични брави за држење на капакот на место и вметнат во боја. Уретански браници, и во внатрешноста на капакот и на дното на случајот, нежно држете ја тежината на место.

Особините

Купувачите избираат и