0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
КАВАИ Колачиња СО ЧОКОЛАДНИ Чипови USB Флеш Диск Персонализирана Кредитна Картичка Диск Меморија Стап USB Клучни Подароци

КАВАИ Колачиња СО ЧОКОЛАДНИ Чипови USB Флеш Диск Персонализирана Кредитна Картичка Диск Меморија Стап USB Клучни Подароци

DEN 614.40
Во форма достапна за нарачката

Износот

Usb флеш-уредот е изработен од висококвалитетни материјали, водоотпорен и отпорен на прашина, приклучок и игра. Уредот за кредитна картичка е доволно тенок и лесен за лесно да се вклопи во вашиот џеб или во вашата чанта за лесна преносливост. Нашиот usb мемориски стап има 32 G, 64 G за ваш избор, големина на флеш-уред : должина : 3,3 инчи ширина : 2 инчи, големина на банкарска картичка, внимателно измерете ја големината пред да ја купите. Модерен флеш-уред со кредитна картичка, задоволете ја вашата работа, канцеларија, службено патување, одмор, патувања и семејни потреби за фотографија, музика, видео, складирање датотеки итн., исто така, совршен избор за подарок!. Податоците за големината на нашиот usb-клучен погон се добиваат со рачно мерење и нормално е грешката да биде во рамките на 5mm.ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро. Usb флеш-уредот е изработен од висококвалитетни материјали, водоотпорен и отпорен на прашина, приклучок и игра. Уредот за кредитна картичка е доволно тенок и лесен за лесно да се вклопи во вашиот џеб или во вашата чанта за лесна преносливост. Нашиот usb мемориски стап има 32 G, 64 G за ваш избор, големина на флеш-уред : должина : 3,3 инчи ширина : 2 инчи, големина на банкарска картичка, внимателно измерете ја големината пред да ја купите. Модерен флеш-уред со кредитна картичка, задоволете ја вашата работа, канцеларија, службено патување, одмор, патувања и семејни потреби за фотографија, музика, видео, складирање датотеки итн., исто така, совршен избор за подарок!. Податоците за големината на нашиот usb-клучен погон се добиваат со рачно мерење и нормално е грешката да биде во рамките на 5mm.ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро. Usb Флеш Диск Додаток Структура : Картичка + Чип + USB интерфејс (2.0) Usb кредитна картичка диск располага со печатени дизајн кој е стилски и смешни, па ќе издвоите и да добијат комплименти во било кој амбиент.Предлог : нега Избришете и чистете редовно.

Особините

Купувачите избираат и