0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Јеланг Женски Чевли За Пешачење Тениски Нега Мода Трчање Патување Обични Патики На Отворено

Јеланг Женски Чевли За Пешачење Тениски Нега Мода Трчање Патување Обични Патики На Отворено

DEN 0.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Гумен ѓон. Плетете ГО ГОРНИОТ ДЕЛ : издржливиот плетен горен дел им овозможува на вашите стапала слободно да дишат додека трчате или одите, овозможувајќи подобар проток на воздух и ве одржува суви. Мека И УДОБНА ВЛОШКА : дизајн на саќе дупка, дише, издржлив, мек, дезодоранс, ве одржува ладни и удобни во најголема мера додека вежбате. Ѓон што не Се Лизга : ѓонот со амортизација на воздухот е мек и заштитен за да го амортизира секој ваш чекор. Осигурајте се дека вашите стапала се вклопуваат и чувствуваат поголема слобода. Модни женски чевли за одење : целокупната употреба на материјал против абење има добра еластичност, мазната ткаенина ги прави вашите прсти удобни, нелизгачки зафат, одличната еластичност ви овозможува да уживате во различно визуелно искуство додека одржувате удобност. Применливи Прилики : Одење, Трчање, Вежбање, Џогирање, Слободно Време, Тренинг, Спорт, Шопинг, На Отворено, Патување, Танцување Со Чешма, Тенис, Спорт, Пешачење, Кампување итн. Едноставен стил, разноврсни бои.

Особините

Купувачите избираат и