0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Ѓердан од сончоглед од оган од оган, мама. Можеби не ми дадовте живот, присутен за мајка, уникатни идеи подароци од син

Ѓердан од сончоглед од оган од оган, мама. Можеби не ми дадовте живот, присутен за мајка, уникатни идеи подароци од син

DEN 2.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Совршен подарок - нашиот накит е подарок за врвен квалитет за маќеа. Испратете го на тој специјален некој како совршен начин да ја искажете својата убов. Висок квалитет - Овој ѓердан од снопчиња од склопување е изработен од 0,925 Стерлинг сребро. Има цвет во облик на кубни накит АААА, и ливчиња со ливчиња тројно позлатено во злато 14К. Прилагодлив - ланецот е долг 15,75 инчи и има прилагодлив екстендер. Совршено ќе одговара на нечиј врат. Приврзокот е долг 1,38 инчи (35мм). Прекрасна картичка за пораки - картичката за пораки што доаѓа со овој подарок сигурно ќе донесе насмевка на лицето на лицето кое го прима. Се надеваме дека уживате во вашиот ѓердан и ќе најдете среќа во неговиот прекрасен дизајн!. Гаранција за задоволство Производот е рачно полиен во Мајами, ФЛ и се испраќа до вашата врата. Загарантирано 100% задоволство!. Ѓердан од приврзок од сончоглед од сончари е совршен подарок за личноста што ви носи среќа. Сончогледите се познати по нивната убавина и способност да донесат радост. Направено од .925 Стерлинг сребрен метал, овој ѓердан има единечен сончоглед што сигурно ќе ви го осветли денот! Оваа ставка пристигнува подготвена за подароци во нашата сопствена пакување со прекрасна картичка за пораки. Сертификат за картичка за автентичност - се одликува со заптивка на автентичност, кој потврдува дека накитот е рачно изработен и изработен во оригинално .925 Стерлинг сребро.

Особините

Купувачите избираат и