0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Харли Менс Фантом Jetty 20 кратко

Харли Менс Фантом Jetty 20 кратко

DEN 2.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

61% полиестер, 29% памук, 10% спандекс. Затворање на копчињата. Машинско миење. Современите погодни прошетки може да се носат во и надвор од водата. Фабриката на поли-спандекс обезбедува својства за брзо сушење. Рециклираната фантомска ткаенина обезбедува дополнително истегнување. Половина од појас-јамка. Поштенски мува со затворање на копчињата. Заден заварен џеб со затворање на кука и јамка. Мерења : Мерење на половината : 32 Во Outseam : 20 Во Inseam : 10 Пред пораст : 11 Во пораст на грбот : 14 Во отворање на нозете : 10 инчи 61% полиестер/29% памук/10% спандекс. Шапер и визионер на сурфањето Боб Харли го започна брендот Харли во 1999 година, прифаќајќи живот информиран од океанот и духот и креативноста на младоста. Пред да го започне Харли, Боб направи име за себе како еден од најистакнатите млади обликувачи на табли во Хантингтон Бич, а наскоро светот, на крајот стана и засилен за светскиот шампион во 1978 година, зајакот Вартоломеј. Опселена со правење табли кои беа полесни, побрзи и пофлексибилни, Боб на крајот го преведе тој етос за иновации на шорцеви, а остатокот е историја. Денес, можете да најдете тестирање на производи за Боб дома во Newупорт Бич, Хаваи или на некои од најдобрите бранови низ целиот свет.

Особините

Купувачите избираат и