0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Автограмиран/потпишан Били Симс 78 Хајсман Оклахома Марун колеџ Фудбал Jerseyерси Тристар Коа холо

Автограмиран/потпишан Били Симс 78 Хајсман Оклахома Марун колеџ Фудбал Jerseyерси Тристар Коа холо

DEN 1.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Ова е обичај дрес и не беше произведен од или на кој било начин поврзан со која било професионална спортска лига или производител. Овој обичен дрес не носи никаква професионална ознака за спортска лига. Предметот е наменет да биде автограмиран колекционер. Упатување на тимот во насловот е да му овозможи на купувачот точка на здружување. Прилагодениот дрес го прикажува името, бројот и автентициран потпис на играчот. Оваа ставка во никој случај не е поврзана или поврзана со која било професионална спортска организација. Автограмот, како и секогаш, се гарантира дека е автентичен и е сертифициран како автентичен од трети лица, доверлив автентикатор. Големината е XL освен ако не е поинаку наведено.

Особините

Купувачите избираат и