0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Zyleisenbao розово дрво Светилка симпатична роза цветна ламба мала диск шампањ боја роза цветна ламба за спална соба, канцеларија, ламба за маса во кревет

Zyleisenbao розово дрво Светилка симпатична роза цветна ламба мала диск шампањ боја роза цветна ламба за спална соба, канцеларија,

DEN 798.40
Во форма достапна за нарачката

Износот

【Големина на производот】 10,24 инчи * 9,45 инчи Тежина : 1,32lb. 【Лесно за инсталирање】 Само треба да ја поправите заградата за лабави и лампи на држачот на ламбата за употреба, многу едноставна. 【E27 Сијалица】 Набавката на овој производ ќе ви обезбеди сијалица E27 (овој производ не вклучува сијалица), а видот на сијалицата што се користи во производот е сијалица од 3 вати Е27. Се препорачуваат LED светилки. Купете светилки со моделот E27 според вашите потреби. 【Симпатична ламба за биро】 Оваа биро ламба е мала и симпатична, многу погодна за деца и девојчиња, можеби ќе биде поубаво со бајки. 【Применлива сцена】 Погоден е за креветот на спалната соба, масата за облекување и може да се користи и како ноќна светлина за осветлување на темнината. Lambshade*1 ламба тело*1 заграда за лабави*1 прстен за фиксирање*1. Lambshade*1 ламба тело*1 заграда за лабави*1 прстен за фиксирање*1. Service Услуга по продажбата -нормално е за сликите на производот да покажат различни разлики во бојата на различни монитори заради разликите во осветлувањето, осветленоста на прикажувањето и поставките. Висината и тежината на производот се мерат рачно, може да има грешка од 1-3 см во големината на ламбата и ќе има грешка во прилагодувањето на висината за време на инсталацијата. Ви благодариме за разбирањето, погледнете го вистинскиот производ. -Ако производот е оштетен за време на транспортот, ве молиме контактирајте не навреме и ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не по е -пошта. Ние ќе одговориме во рок од 24 часа. -Ако сте заинтересирани за други производи, исто така можете да контактирате со нас, осветлување на Лејсенбао.

Особините

Купувачите избираат и