0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
СКАЈОАК Брилијантен 2 Пакет Бифокално Сеопфатно Завиткување Очила За Сонце За Жени Возење На Отворено/Фотографирање/Читање Ув 400 Заштита Класични Читачи На Сонце П

СКАЈОАК Брилијантен 2 Пакет Бифокално Сеопфатно Завиткување Очила За Сонце За Жени Возење На Отворено/Фотографирање/Читање Ув

DEN 2.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Брендот скајоак има повеќе од 20 години искуство во изработка на очила за читање. Ние сме посветени на создавање совршено искуство за употреба за вас. Со цел клиентите да имаат најсовршено искуство, ќе продолжиме да се подобруваме. Вашата среќа е нашиот најдобар подарок !. Област за очила за читање : оваа област има зголемување, така што може да се користи за читање, но има И ув заштита, така што ви овозможува да читате на сонце. Област за очила За сонце : оваа област обезбедува заштита ОД УВ400, што може да ги блокира штетнитеv и УВБ за вас. ПАР ОЧИЛА ЗАДОВОЛУВА ДВЕ ПОТРЕБИ : комбинацијата на очила за сонце и очила за читање ви дава слобода да читате под сонцето. Очилата за сонце обезбедуваат 100% заштита од U и УВБ, што може ефикасно да се спротивстави на штетните зраци на сонцето. Делот за читање ви помага да ги надминете тешкотиите во читањето може совршено да ги задоволи вашите потреби во секојдневниот живот. КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН НА МОДЕЛИРАЊЕ : дизајнот на ретро тркалезна рамка и златното лого со смисла за дизајн не само што го покажуваат вашиот висок вкус за мода, туку и го истакнуваат вашиот уникатен темперамент. Најважно е дека дури и по неколку години, тоа нема да биде застарено. УВ 400 ЗАШТИТА : Ултравиолетовите зраци можат да предизвикаат неповратно оштетување на човечките очи, нашите очила за сонце обезбедуваат заштита ОД УВ400 за вашите очи, 100% спречуваатv, УВБ, го намалуваат оштетувањето на очите. ДОБАР КВАЛИТЕТ и НИСКА ЦЕНА : со иста цена, можете да добиете ист квалитет или уште подобар квалитет, и можете да добиете две парчиња такви добри производи по една цена, што апсолутно може да ги задоволи вашите потреби во животот. ДОАЃА СО 90 ДЕН ГАРАНЦИЈА И 1 ГОДИНА ПРОИЗВОДСТВО : не постои ризик да се сноси. Ако имате потреба, не заборавајте да не контактирате. Добредојдовте да ги дадете вашите размислувања за нас, и ние ги прифаќаме сите ваши размислувања. ПАР ОЧИЛА ЗАДОВОЛУВА ДВЕ ПОТРЕБИ : комбинацијата на очила за сонце и очила за читање ви дава слобода да читате под сонцето. Очилата за сонце обезбедуваат 100% заштита од U и УВБ, што може ефикасно да се спротивстави на штетните зраци на сонцето. Делот за читање ви помага да ги надминете тешкотиите во читањето може совршено да ги задоволи вашите потреби во секојдневниот живот. КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН НА МОДЕЛИРАЊЕ : дизајнот на ретро тркалезна рамка и златното лого со смисла за дизајн не само што го покажуваат вашиот висок вкус за мода, туку и го истакнуваат вашиот уникатен темперамент. Најважно е дека дури и по неколку години, тоа нема да биде застарено. УВ 400 ЗАШТИТА : Ултравиолетовите зраци можат да предизвикаат неповратно оштетување на човечките очи, нашите очила за сонце обезбедуваат заштита ОД УВ400 за вашите очи, 100% спречуваатv, УВБ, го намалуваат оштетувањето на очите. ДОБАР КВАЛИТЕТ и НИСКА ЦЕНА : со иста цена, можете да добиете ист квалитет или уште подобар квалитет, и можете да добиете две парчиња такви добри производи по една цена, што апсолутно може да ги задоволи вашите потреби во животот. ДОАЃА СО 90 ДЕН ГАРАНЦИЈА И 1 ГОДИНА ПРОИЗВОДСТВО : не постои ризик да се сноси. Ако имате потреба, не заборавајте да не контактирате. Добредојдовте да ги дадете вашите размислувања за нас, и ние ги прифаќаме сите ваши размислувања.

Особините

Купувачите избираат и