0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Марусан МИЈАМОТО АП3-0914 Кутани Опрема Пар Слободен Куп, Був

Марусан МИЈАМОТО АП3-0914 Кутани Опрема Пар Слободен Куп, Був

DEN 1127.04
Во форма достапна за нарачката

Износот

Големина : Ширина 3,5 х Длабочина 3,5 х Висина 3,9 инчи (9. Материјал : Керамика. Земја На Производство : Јапонија. Доаѓа во кутија за подароци. Капацитет : 280цц. Големина : Ширина 3,5 х Длабочина 3,5 х Висина 3,9 инчи (9. Материјал : Керамика. Земја На Производство : Јапонија. Доаѓа во кутија за подароци. Капацитет : 280цц. Ова е" традиционален занает " Кјутанајаки кој има уникатен поглед на светот. Тоа ќе додаде боја во вашиот секојдневен живот.

Особините

Купувачите избираат и