0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
АПБЕМ Бања Багажник, Ѕид Монтирани Шампон Решетката Агол Кошница Бања Производи Луксузни Козметика Складирање Бања Полица Додатоци Златни

АПБЕМ Бања Багажник, Ѕид Монтирани Шампон Решетката Агол Кошница Бања Производи Луксузни Козметика Складирање Бања Полица Додатоци

DEN 1.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Бања Коцки. Ова Користи висококвалитетен сите бронзени, дебели цврст материјал, добра носивост, исцедена, бања ѕид полици ќе чува Крпи. издлабени од дното, фиксни завртки, Секоја бања ѕид полица има заштитни огради. полиците за ѕидови во бањата ќе ги складираат сите ваши козметички тоалети кои ослободуваат вредно складирање на вашиот шалтер,. за долго време на услуга, Идеален За употреба во влажна средина за бања.Структура : монтиран на ѕид, Широко користен во кујната,тоалетот,балконот, мијалникот или под туш итн. Бања Послужавник Име На Производ : триаголник ѕиден полица За бања Материјал На производот : алуминиум боја На Производот : Златна Структура на Производот : монтиран на ѕид два методи на инсталација : првиот не треба да се удира, може да се заврши со нанесување лепила без нокти второ, исто така можете да пробиете дупки и да инсталирате завртки.Можете да изберете кој било метод за инсталацијапогоден за : кујна,бања, балконпромпт : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да ја купите.2. Освен Држачот За Полици Поставени На Ѕид прикажан на сликата, не се вклучени други предмети.3. Ве молиме имајте предвид дека различни монитори може да предизвикаат мали разлики во бојата, ве молиме разберете.4. Поради рачно мерење, ќе се појави мала количина на грешка. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ, ви благодариме.5. Нашата продавница има многу стилови и бои, можете да проверите во мојата продавница.6. Добредојдовте на вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Особините

Купувачите избираат и