0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Merrychristmas украси за новогодишна елка2022 XMAS TROET CHOCK SNOWMANS Снегули Бафало калеи со двојно еднострано 3 рамен порцелански празник Божиќно декорација на дрво

Merrychristmas украси за новогодишна елка2022 XMAS TROET CHOCK SNOWMANS Снегули Бафало калеи со двојно еднострано 3 рамен порцелански

DEN 1513.60
Во форма достапна за нарачката

Износот

✔ 【Убави украси за новогодишни елки】 Совршен начин да се запамети сè што се случи во оваа година и очекувајте следната година. Направете додаток на вашите украси за одмор и Божиќ, направете го убаво и привлечно, додавајќи Божиќни празнични атмосфери. ✔ 【Вклучете панделки】 Секој божиќен украс вклучува панделки за виси на елката. ✔ 【Печатено двојни страни】 Печатење од обете страни, 3 "рамни порцелански/керамички украси. Подароци за туширање, подароци за младенци, подароци за бебиња за туширање, подароци за роденден, нови подароци за родители. Декорации од дрвја】 Совршен начин да се запамети сè што се случи во оваа година и очекувајте следната година. Направете додаток на вашиот празник и украси за Божиќ, направете го тоа убаво и привлечно, додавајќи Божиќни празнични атмосфери. ✔ 【Вклучете панделки】 Секој Божиќ Орнамент вклучува панделки за виси на новогодишната елка. ✔ 【Double Double Printed】 Печатење од обете страни, 3 "рамни околу порцелански/керамички украси. ✔ 【Идеја за Божиќни подароци】 Совршени Божиќни подароци за вашите пријатели и семејство, подароци за Божиќ, подароци за венчавки, подароци за невестински туш, подароци за ангажмани, подароци за туш за бебиња, подароци за новороденчиња, подароци за туш за бебиња, подароци за роденден, нови подароци за родители. ✔ 【Персонализирани украси за украси на новогодишни елки】 Прилагодлив украс, ако сакате друг дизајн/велејќи/зборови на него, ве молиме ослободете се да нè испратите. Printiondе се печатат странични страни : Две страни печатени кружни керамички украси ✔ висок квалитет на силен и издржлив керамички материјал, не е лесен за пробивање. ✔ Соодветно примена : Божиќно дозвола може да се обеси на елка, врата, прозорец, фрижидер, центар за маса, полица, коридор, камин, оградување, продавница, канцеларија, ресторан и сл. Одговорено гарантирано : Секој проблем, ве молиме контактирајте со нас, нашиот клиент сервисен тим. И 90 дена гаранција за пари за купување.

Особините

Купувачите избираат и