0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
X - DREE 6mm x 10mm Dia Висока Температура Отпорни Силиконски Цевки Црево Цевка Црна 2 Метри Долга (Туберија де тубо де силикона отпорни altas температури, 6 mm x 10 mm de diametro, negro, 2 ме

X - DREE 6mm x 10mm Dia Висока Температура Отпорни Силиконски Цевки Црево Цевка Црна 2 Метри Долга (Туберија де тубо де силикона

DEN 684.80
Во форма достапна за нарачката

Износот

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Силикон; Нето Тежина : 133гр. Содржина На Пакетот : 1 х Силиконска Цевка; Внатрешен Дијаметар : 6мм / 0,24". Должина ( прибл.) : 2М / 6,6 стапки; Главна Боја : Црна; Надворешен Дијаметар : 10мм / 0,39". Име на производот : Силиконска Цевка; Максимална Температура : 200с(392Ф) (номбре дел продукто : Тубо де силикона; Температура максима : 200С (392Ф). Минимална Температура : - 60С (- 76Ф); Цврстина : 45 до 80 степени (Температура минима : -60С (- 76Ф); Дуреза : 45 а 80 градос. 6мм х 10мм Диа Цевка За Црево Со Висока Температура Отпорна На Висока Температура Црна Долга 2 Метри Описи : Оваа Висококвалитетна, 100% Силиконска цевка е наменета за различни апликации за пумпа и пренос. Ова црево е без мирис ,невкусно и инертно, цевките можат да издржат висока температура ОД 180С (наизменично) и се достапни во различни внатрешни дијаметри и дебелина на ѕидот.0апликација : машинска цевка за поврзување;Канал за поврзување Со Алкохол;Електрична опрема, како што е обвивката;0фарактеристика : Отпорност На Топлина лесно отстранување добра Флексибилност Низок опис На мирис на смалување во Шпанскитуберија де тубо де силикона отпорни температури на аалтас, 6 мм х 10 мм де дијаметро, негро, 2 метроа де ларгопаис Де фабрикасион : Кина; материјал : силикона; пезос нето : 133гконтенидо дел пакет : 1 х тубо Де Силикона; дијаметро интерно : 6 Мм / 0,24' 'Должина (приближно.) : 2М / 6,6 стапки; директор На Боја : Негро; Надворешност На Дијаметро : 10мм / 0,39 '' номбре дел продукто : Тубо де силикона; Температура максима : 200с (392Ф)Температура минима : -60С (- 76Ф); Дуреза : 45 а 80 градос.

Особините

Купувачите избираат и