0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Qiylii новороденче бебе девојче Руфле ракав ромпер едноделен памук од памук за џемпери облека за комбинирање облека облека

Qiylii новороденче бебе девојче Руфле ракав ромпер едноделен памук од памук за џемпери облека за комбинирање облека облека

DEN 2.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Памук. Затворање на привремено. Само миење на рацете. Розово/бело девојче ромпер, новороденче девојчиња за бебиња без ракави, без ракави, облека за џемпери. 100% памук, изработен од супер мек памучен материјал, вклопува удобно и дише за кожата на бебето. Цврста боја на ромници со боја, за 0-6m/6-12m/12-18m/18-24m новороденче бебе девојче, жолто, розово, светло виолетова, морнарица сина, темна виолетова, достапна бела 6 бои. Нашите симпатични памучни ромци можат да се носат како сончање во лето или како вкупно врвови со долги ракави во есен/пролет. Одлично за секојдневно секојдневно носење, туш за бебиња, домашна облека/играчка, црква, подарок за новороденчиња или фотографија за бебиња. Информации за големината : Големина 70 (0-6 месеци) - Должина 37см - Биста 38см големина 80 (6-12 месеци) - Должина 39см - Биста 40см големина 90 (12-18 месеци) - Должина 41см - Биста 42см големина 100 (18-24 месеци) - Должина 43см - Биста 44 см Големина : 12-18 месеци Боја : А-жолти промоции може да варираат во зависност од големината/бојата.

Особините

Купувачите избираат и