0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Замена на LCD 17.3 за Acer Predator Helios 300 PH317-54-76N9 PH317-54-76PF PH317-54-76PX PH317-54-76ZJ PH317-54-76ZT LED дисплеј 1920x1080 IPS

Замена на LCD 17.3 за Acer Predator Helios 300 PH317-54-76N9 PH317-54-76PF PH317-54-76PX PH317-54-76ZJ PH317-54-76ZT LED дисплеј

DEN 1.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

✔ Белешка : Ве молиме, проверете ја стапката на освежување на компјутерот : Десен клик на вашата работна површина> Одете во Поставките за приказ> Кликнете на Напредни поставки за приказ> Информации за прикажување - Стапка на освежување (Hz) ; Особеноста : Стапка на освежување од 144 Hz, IPS панел (не за 60 Hz). ✔ Компатибилен модел : За Acer Predator Helios 300 PH317-54-76 N9 PH317-54-76 PF PH317-54-76 PX PH317-54-76 ZJ PH317-54-76 ZT LCD-екранот за замена на екранот ✔ Состојба : ново; LCD конектор : EDP 40 Pins (не за 30pins); Големина на екранот : 17,3 инчи; Max.Resolution : 1920x1080; Гаранција : 3 месеци. ✔ Пред да набавите, ве молиме потврдете дали производот што ќе го изберете е моделот што ви треба, доколку имате какви било сомнежи, ве молиме контактирајте не навреме. ? Пакетот вклучува само LCD екран, нема други делови. Ве молиме, чувајте ги вашите оригинални делови. Willе биде тестирано и спакувано внимателно пред испорака. ✔ Белешка : Ве молиме, проверете ја стапката на освежување на компјутерот : Десен клик на вашата работна површина> Одете во Поставките за приказ> Кликнете на Напредни поставки за приказ> Информации за прикажување - Стапка на освежување (Hz) ; Особеноста : Стапка на освежување од 144 Hz, IPS панел (не за 60 Hz). ✔ Компатибилен модел : За Acer Predator Helios 300 PH317-54-76 N9 PH317-54-76 PF PH317-54-76 PX PH317-54-76 ZJ PH317-54-76 ZT LCD-екранот за замена на екранот ✔ Состојба : ново; LCD конектор : EDP 40 Pins (не за 30pins); Големина на екранот : 17,3 инчи; Max.Resolution : 1920x1080; Гаранција : 3 месеци. ✔ Пред да набавите, ве молиме потврдете дали производот што ќе го изберете е моделот што ви треба, доколку имате какви било сомнежи, ве молиме контактирајте не навреме. ? Пакетот вклучува само LCD екран, нема други делови. Ве молиме, чувајте ги вашите оригинални делови. Willе биде тестирано и спакувано внимателно пред испорака. !!!! . (Треба да го повлечете адаптерот за напојување и кабелот за батерија кога ќе инсталирате) ✔ Компатибилен модел : За Acer Predator Helios 300 PH317-54-76 N9 PH317-54-76 PF PH317-54-76 PX PH317-54-76 ZJ PH317-54-76 ZT LCD Конектор : EDP 40 PINS Предмет Особено : 144 Hz Освежување на стапката Резолуција : 1920x1080-IPS Големина : 17,3 инчи Задно осветлување : LED LCD гаранција : 3 месеци Ве молиме, чувајте ги вашите оригинални делови. Потребна е професионална вештина за инсталирање.

Особините

Купувачите избираат и