0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Xjjzs бакарна полица за бања, полици за бања бакарна златна резба корпа за бања додатоци

Xjjzs бакарна полица за бања, полици за бања бакарна златна резба корпа за бања додатоци

DEN 1473.60
Во форма достапна за нарачката

Износот

Површинска технологија : Бакар титаниум злато/класификација на бои : позлатен/материјал : бакар. Едноставен, но практичен, лесен, но цврст и издржлив, изолативен, водоотпорен и лесен за чистење. Применливи прилики : Оваа полица може да се монтира во бањата, просторијата, спалната соба, кујната за гости и плакарот итн. Лесен за инсталирање и многу стабилно. Висококвалитетен хардвер за бања, безбеден и здрав материјал, без 'рѓа, тоа е добар помошник во бањата! Ако сè уште ви требаат други додатоци, кликнете на продавницата. Површинска технологија : Бакар титаниум злато/класификација на бои : позлатен/материјал : бакар. Едноставен, но практичен, лесен, но цврст и издржлив, изолативен, водоотпорен и лесен за чистење. Применливи прилики : Оваа полица може да се монтира во бањата, просторијата, спалната соба, кујната за гости и плакарот итн. Лесен за инсталирање и многу стабилно. Висококвалитетен хардвер за бања, безбеден и здрав материјал, без 'рѓа, тоа е добар помошник во бањата! Ако сè уште ви требаат други додатоци, кликнете на продавницата. Добредојдовте во нашата продавница, најразлични стилови за вашата набавка. Име : Shelf Style Shelfstyle : Едноставен процес на модерно поврзување : Титаниум злато позлатена категорија на бакар Категорија : Позлатен материјал : Бакарпименски сцени : влез, бања, трпезарија, балкон, коридор, итн. Употреби : Декорација во позадина, трибини за приказ, полици и украси.

Особините

Купувачите избираат и