0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Caxxa 4 Tier Mesh Document Ships со вертикален исправен дел за висечки држачи за датотеки, мрежни канцелариски материјали Организатор, црна

Caxxa 4 Tier Mesh Document Ships со вертикален исправен дел за висечки држачи за датотеки, мрежни канцелариски материјали Организатор,

DEN 3.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Совршено вклопување- Совршено за организирање и држење буква, хартија со големина на A4, документи, папки, врзива, материјали и тетратки. Стабилната градба- фиоката е лесна за склопување и изработено од цврста метална жица. ПЕТ анти-лизгачки нозе за да спречите лизгање или гребење на површини. Мултифункционално- страничните рамки се дизајнирани за лесно кревање и движење на вашиот сокдер. 4 лизгачки фиоки за лесни пристапи до документи и вертикален исправен дел за висечки држачи за датотеки. Брзо склопување- Организаторот на нашата работна површина е брз и лесен собрание од 10 минути, тоа е одлична приврзаност за биро за совршена за канцеларија, училница и дом. Големина : 12,75 "L x 11,5" W x 10.75 "H.

Особините

Купувачите избираат и