0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Ултра Тешки Мрежни Контејнери - Товарни Мрежи, ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ 300ГСМ со Банџи Кабел! [Нето Светски Спортови]

Ултра Тешки Мрежни Контејнери - Товарни Мрежи, ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ 300ГСМ со Банџи Кабел! [Нето Светски Спортови]

DEN 0.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

ВИСОКО ИЗДРЖЛИВ-Изработен ОД 300гсм Екструдирана Мрежа. ЛЕСЕН за ПРИЦВРСТУВАЊЕ - Долгиот еластичен кабел од 8 мм го прави обезбедувањето супер лесно. ИСКЛУЧИТЕЛНО РАЗНОВРСНА-Погодна не само за прескокнување. Покријте Камиони, Камиони. ЧУВАЈТЕ ГИ ВАШИТЕ ПРОИЗВОДИ БЕЗБЕДНИ-не ризикувајте лабави остатоци да го оштетат вашиот имот или други учесници во сообраќајот. ОСТРО ДО КРАЈ-1 1/2 инчен пвц обезбедува квалитет и долговечност на оваа мрежа. Верувајте во нашата многу издржлива, долготрајна мрежа за покривање на вашиот прескокнување, вагон и камион во текот на целата година. Ние гарантираме дека нема да најдете подобар квалитет никаде на пазарот! Оваа ултра силна мрежа ќе ги запре сите лабави остатоци, со рабови со дебели пвц и месинг шипки на секои три стапки нема да бидете разочарани од квалитетот. Спецификации : - Зелена 300gsm ултра тешка мрежа-способна да ги чува сите предмети безбедно во рамките на прескокнете без разлика колку е силен Ветрот Со Рабови до крај со 1 1/2 инчен пвц-месинг шипки на секои 3 стапки со засилена шипка-платното нема да се искине! - Безбедно прицврстен со еластичен кабел од 8 мм-должината е доволна што ќе се протега низ надворешноста на мрежата. Достапно во големини од 8ft x 5ft до 24ft x 12ft. Нето Светските Спортови обезбедуваат широк спектар на индустриски предмети од ЛЕД Светла до Пребивање. Проверете го нашиот целосен опсег!.

Особините

Купувачите избираат и