0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Anncus Heidelberg SM/CD Потенциометар 81.186.5172

Anncus Heidelberg SM/CD Потенциометар 81.186.5172

DEN 3.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Состојба : Ново. Тип : Потенциометар. 1. Хејделберг СМ/ЦД Потенциометар (10К) 81.186.5172pls потврдуваат со нас повторно пред да купите, затоа што залихите често се менувале. Ако имате други делови интересни, .. Ве молиме, не двоумете се да контактирате со нас во кое било време.А. Спецификацијата како што следува : Машини Machinheidleberg Models M/CDMatery International Standard High Viresty Imported Size1 PCS/TEGH TEGHT0.25 KG Со пакет Togther Stock10 PCSPackagagage во хартиена кутија со добра состојба, прифаќате Pay Pal, Allilay, Bank of China, Western Union Spections : Состојба : New Type : Potentiometer.

Особините

Купувачите избираат и