0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Тојвиан 1пц Божиќ Ковано Железо И Други Светла Трпезариска Маса Декор Десктоп Играчки Вештачки Бор Минијатурен Бор Бор Бор Модел Вештачки Прелит Новогодишни Елки ?

Тојвиан 1пц Божиќ Ковано Железо И Други Светла Трпезариска Маса Декор Десктоп Играчки Вештачки Бор Минијатурен Бор Бор Бор Модел

DEN 1.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Играчки : Изработени од железен материјал, совршени за украсување на домот, канцеларијата, продавницата и ресторанот. Пара Меса Де : декорот е изработен од железен материјал од висока класа, кој е издржлив за терминскиот дисплеј. Минијатурни Подароци : Одличен допир за забава во сезоната на празници, украсете го вашиот дом полн со празнична атмосфера. Орнаменти за куќи : Напојувани батерии, безбедни и удобни за употреба, и тоа ќе ви донесе ново чувство откако ќе ставите батерија. Сјај Играчки : блескавиот дизајн го прави совршен украс за вашата фестивалска ноќна забава, а исто така и убав подарок за пријателите. Играчки : Изработени од железен материјал, совршени за украсување на домот, канцеларијата, продавницата и ресторанот. Пара Меса Де : декорот е изработен од железен материјал од висока класа, кој е издржлив за терминскиот дисплеј. Минијатурни Подароци : Одличен допир за забава во сезоната на празници, украсете го вашиот дом полн со празнична атмосфера. Орнаменти за куќи : Напојувани батерии, безбедни и удобни за употреба, и тоа ќе ви донесе ново чувство откако ќе ставите батерија. Сјај Играчки : блескавиот дизајн го прави совршен украс за вашата фестивалска ноќна забава, а исто така и убав подарок за пријателите. Пакет Листа 1 х Божиќ Украс Карактеристики-Батерија : 3 xery батерија (не се вклучени) влакна оптички елка-Боја : бела осветлена елка-Материјал : железо јуле подароци-Прекрасен подарок избор за вашите пријатели, членови на семејството, соработници, итн Метал Елка. - Декорот е изработен од железен материјал од висока класа, кој е издржлив За терминот Божиќна Елка На Масата за прикажување. - Исто така, ќе биде добар реквизит за украсување куќа Маса Мини Елка. - Компактна големина, која нема да зазема премногу простор. И можете да го ставите каде сакате десктоп елка. - Стилскиот дизајн на кулата со здолниште со фина изработка и прекрасен изглед ја обезбедува неговата популарност И практичност Вештачка Елка.Опис на стокитебожиќна Ѕвезда Топер Совршена декорација За Божиќ.Мала Елка стилскиот дизајн на кулата со здолниште со фина изработка и прекрасен изглед ја обезбедува неговата популарност и практичност.лед мини сисал дрвја дали барате креативен Божиќен декор? Овој производ ќе биде најдобриот избор за вас.блескав елка Изработена од врвен материјал, издржлив и креативен.

Особините

Купувачите избираат и