0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Прислушување и навој држач за матрици поставен за опашка од струг

Прислушување и навој држач за матрици поставен за опашка од струг

DEN 3.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Струг Опашка Допрете И Држач За Умирање Лизгачки Тип МТ4 СТЕБЛО (не вклучува матрици и славини. 3 Држачи За Умирање- : 13/16" , 1" , 1-1/2". 2 Допрете Чакс Држење Капацитет - : 0 до 1/4 "& 1/4"до 1/2". 3 Ален Клучеви. УБАВО ПАКУВАЊЕ СО ДРВЕНА КУТИЈА. Доаѓа со тврдо и прецизно мелено стебло МТ4. Ова е Квалитетен Додаток за работа со навој, прислушување и премачкување на вашата машина за струг. ДОБАР КВАЛИТЕТ СО НАЈДОБРА ЦЕНА. ПОНУДА " ВИЛИЦА ПОСТАВИ ЕКСТРА ". Струг Опашка Допрете И Држач За Умирање Лизгачки Тип МТ4 СТЕБЛО (не вклучува матрици и славини. 3 Држачи За Умирање- : 13/16" , 1" , 1-1/2". 2 Допрете Чакс Држење Капацитет - : 0 до 1/4 "& 1/4"до 1/2". 3 Ален Клучеви. УБАВО ПАКУВАЊЕ СО ДРВЕНА КУТИЈА. Доаѓа со тврдо и прецизно мелено стебло МТ4. Ова е Квалитетен Додаток за работа со навој, прислушување и премачкување на вашата машина за струг. ДОБАР КВАЛИТЕТ СО НАЈДОБРА ЦЕНА. ПОНУДА " ВИЛИЦА ПОСТАВИ ЕКСТРА ". Изработено Од Висококвалитетен Челик За Алат, ова е висококвалитетен држач за матрици за навој, прислушување и премачкување на машината За струг империјал умира големина капацитет за држење - 13/16", 1" & 1-1/2" инчи Допрете капацитет за држење на 2 клучеви за чешма испорачани заедно се : 1/16" до 1/4" (М2 До М6) & 1/4" до 1/2 " (М6 До М12) Инчи Доаѓа Со тврдо и прецизно заземјено стебло МТ4 намената На Матрицата за навој се држи во различните големини на држачот на Матрицата. Внатрешното навојување/ прислушување на отворот се врши со монтирање на главата на клучот за чешма според големината на чешмата помеѓу горенаведениот советуван опсег се поместува кон ротирачката работа во чакот на стругот.

Особините

Купувачите избираат и