0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Пег Перего Борса, Теракота

Пег Перего Борса, Теракота

DEN 1279.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Внатрешни џебови. Вклучена е подлога за менување. Надворешен џеб со патент. Преку ременот за рамо. Вклучени куки за закачување од количката. Со Борса (италијански за торба) ќе добиете главен оддел кој е простран со дополнителни внатрешни џебови за да ги собере потребите на бебето. Внатрешните џебови ги одржуваат вашите предмети организирано за да помогнат во менувањето на пелените за бебе што се превртува, покрај вклучената подлога за менување. Надворешниот џеб со патент може да се користи за вашите клучеви, пенкала или мобилен телефон. Ременот преку рамо ги ослободува рацете за вашето дете и обично ви требаат и двете. Борса ќе ја одржува зафатената мајка организирана, со стил и во движење со вклучените куки за да висат од која било Количка Пег перего.

Особините

Купувачите избираат и