0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
9 лустер за прстен, лустер за злато кристал, затемнет модерен LED лустер со далечински, луксузен лустер со висок таван за трпезарија, фоаје, Enterway, голема модерна LED тав?

9 лустер за прстен, лустер за злато кристал, затемнет модерен LED лустер со далечински, луксузен лустер со висок таван за трпезарија,

DEN 0.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Дизајнирајте го кристалниот лустер со срце, само за кршење на просекот. Прирачник. Кога се распакувате, бидете внимателни да не се повлекувате со жиците како лоша врска може да резултира. Светло бело, совршено за пополнување простории за работа, деловно или чистење на куќи. LED кристална лустерска големина на прстенот- 9 прстени /12 прстени; Должина на кабелот Макс 118 "/300 см (прилагодлив). 3) Топло жолто/килибар, совршено како ноќна соба за полнење на просторијата, или преку трпезариска маса додека се забавувате. Никогаш не запомнете дека нашето страсно внимание на деталите не запира со нашите производи. Прилагодете ја температурата на светлината на бојата, удобно, не грубо светло чувство според различниот простор различна атмосфера, почувствувајте го шармот, почувствувајте го шармот на светлина. Должината што може да се прилагоди на ланецот е 34-126 инчи. Различни форми : Сите жици се прилагодливи, можете лесно да ја прилагодите висината на жицата со помош на игличките за заклучување на кабелот. ☀ 【Современ минималистички дизајн со висок таван на таванот】 Современиот и прекрасен ринг -лустер модерен дизајн на светло за приврзоци за лежење е безвременски. Сите приврзоци за жица се пред-жични и претходно навојни за лесна инсталација. Далечинскиот управувач има долг дострел и може да ја постави светлосната боја и осветленоста (поставената вредност останува зачувана дури и кога се менува о. Висечката жица може да ги прилагоди LED формата и висината на светлината за да се прилагодат на различни височини и стилови на личност. Опсегот на затемнување на бојата е 3000k-6500k, 3 бои температура за да се исполнат вашето расположение, мека светлина, без зачудувачки и без трепкање, дава убава и пријатна атмосфера; Осветленоста може слободно да се прилагоди од 10-100% преку понудениот далечински управувач ;. Златниот лустер е кристал оној со високо пренесување, лесен за инсталирање и доаѓа со далечински управувач. Препорачуваме да инсталирате од професионалци. Извор на светлина.Единствена и модерна : LED лустер модерна таванот на светло -тела доаѓа со 10 рамка за ламба за прстен, можете да инсталирате таванска плоча Illuminator , и потоа ќе ја најдете секоја форма на светлина неверојатна ;. Тоа е само толку кул осветлување!. Прирачник. ☀ 【LED лустер за прстени за приврзоци модерна таванска светлина за професионална услуга за клиенти】 Наменуваме да ви обезбедиме висококвалитетни лустери и професионална услуга, доколку наидете на какви било проблеми на овој лустер со скалила од 12 прстени, затемнет лустер со висок таван со далечински управувач пред и по купувањето , Ве молиме, испратете ни е -пошта и ние ќе ви обезбедиме задоволително решение во рок од 24 часа. Димензиите на овој лустер се D19. Лустер со високи тавани и осветленост. ☀ 【LED лустер за прстени за приврзоци модерна таванска светлина за професионална услуга за клиенти】 Наменуваме да ви обезбедиме висококвалитетни лустери и професионална услуга, доколку наидете на какви било проблеми на овој лустер со скалила од 12 прстени, затемнет лустер со висок таван со далечински управувач пред и по купувањето , Ве молиме, испратете ни е -пошта и ние ќе ви обезбедиме задоволително решение во рок од 24 часа. Модерен стил на шик. Должината што може да се прилагоди на ланецот е 34-126 инчи. Секоја работа плаќа - склопување - склопување Задолжително! Кристалите на лустери се безбедно спакувани за да се спречи оштетување. Затемнета. Сите 3 светли бои можат да се затемнат како што е најпосакувано.

Особините

Купувачите избираат и