0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Topsенски врвови на резервоарот за тркачки бек, плус големина лабава теретана за вежбање со јога

Topsенски врвови на резервоарот за тркачки бек, плус големина лабава теретана за вежбање со јога

DEN 2.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Полиестер памук. Увезени. Затворање на копчињата. Дизајн на машини. Дизајн : Одликувајќи се со тркач и тркалезен врат, создава секси изглед на грб. Правилно долго заоблен полите, го прави овој атлетски резервоар врвови совршено со панталоните, хеланки, шорцеви, кошули за ладен секојдневен изглед, а исто така ве прави поубави. Функција : Оваа ткаенина се суши брзо. Тоа е затегнување, дише, супер мека, лесна, пријателска со кожата и влага. Без грб, паднатиот дел од грбот, вратот на лажичката, лабава вклопување овозможува лесно поставување над кој било градник, ви нуди максимална удобност. Лесно за грижа, машина за миење на машина или рака, (под 30 °). Ironелезо на поставките за топлина. Не бели. Врво на тренингот за жени : Овие врвови на резервоарот за жени (без градник) се изработени од 85% полиестер и 15% ткаенина Спандекс кои се дише и лесни, грбот е направен од шевови на мрежа. Изгледа секси и шармантно. Го одржува воздухот што тече и ве одржува ладен кога спортувате. Повод : резервоарот за вежбање врвен совршен за тренинг, јога, трчање, теретана, атлетска, обука, вежбање или само секојдневно носење. Полиестер памук. Увезени. Затворање на копчињата. Дизајн на машини. Дизајн : Одликувајќи се со тркач и тркалезен врат, создава секси изглед на грб. Правилно долго заоблен полите, го прави овој атлетски резервоар врвови совршено со панталоните, хеланки, шорцеви, кошули за ладен секојдневен изглед, а исто така ве прави поубави. Функција : Оваа ткаенина се суши брзо. Тоа е затегнување, дише, супер мека, лесна, пријателска со кожата и влага. Без грб, паднатиот дел од грбот, вратот на лажичката, лабава вклопување овозможува лесно поставување над кој било градник, ви нуди максимална удобност. Лесно за грижа, машина за миење на машина или рака, (под 30 °). Ironелезо на поставките за топлина. Не бели. Врво на тренингот за жени : Овие врвови на резервоарот за жени (без градник) се изработени од 85% полиестер и 15% ткаенина Спандекс кои се дише и лесни, грбот е направен од шевови на мрежа. Изгледа секси и шармантно. Го одржува воздухот што тече и ве одржува ладен кога спортувате. Повод : резервоарот за вежбање врвен совршен за тренинг, јога, трчање, теретана, атлетска, обука, вежбање или само секојдневно носење. Врво на тренингот за жени лабави фит резервоар врвови за жени без резервоар за мускули на резервоарот што го извршувате врвот, добивате : 1xwomen резервоарот Информации за производот : Сезона : Сите Sea Sondend : Women Water : Casematerial : Polyesterstyle : Temperament Commutel должина : Rugle Fit : Fits to Sighthow to Merh : Висат или линија суви од сушење : материјал лесен, ултра мек може да ве задржи топло цел ден, но останете cooloccasion : дневно носење, струка, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа, улично носење, итн. Лесно е да се спарите со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски во пролет, есен и зима. Залихи се совршени за вас фармерки, панталони итн. Облека : миење на рацете со ниска температура / миење на машината, не бели, избегнувајте изложеност, виси да се исуши. Карактеристики : Обичен стил што го покажува вашиот шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Тоа е меко и удобно и ќе го сакате кога ќе го добиете. Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу боите. Проверете го описот на производот за повеќе информации за големината. Боја : Скај сина големина : XX-големи промоции може да варираат во зависност од бојата/големината.

Особините

Купувачите избираат и